2012 03 21 /2012 03 22

Anglijos futbolo čempionate „Manchester City“ išplėšė pergalę prieš „Chelsea“, „Arsenal“ pakilo į trečią vietą

Dramatišką pergalę Anglijos futbolo čempionate trečiadienį išplėšė „Manchester City“ klubas. Roberto Mancini auklėtiniai namuose 2:1 (0:0) įveikė Lodnono „Chelsea“ vienuolikę.
Pergalingas Samiro Nasri (dešinėje) įvartis.
Pergalingas Samiro Nasri (dešinėje) įvartis. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ buvo priversta vytis varžovus, kai 60 minutę Garry Cahillas taikliu smūgiu išvedė „Chelsea“ į priekį.

Šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti tik 78 minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Sergio Aguero.

Svarbią pergalę „Manchester City“ klubui išplėšė Samiras Nasri (85 min.), pasižymėjęs po Carloso Tevezo perdavimo. Verta pažymėti, jog sezono pradžioje su R.Mancini susipykęs C.Tevezas į aikštelę išbėgo pirmą kartą po 6 mėnesių pertraukos.

Po šios pergalės „Manchester City“ (69 tšk.) iki minimumo sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančios „Manchester United“ (70 tšk.) ekipos.

„Chelsea“ (49 tšk.) lieka penkta ir nuo ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje, atsilieka jau 5 taškais.

„Arsenal“ tęsia pergalių seriją

Net šeštą kartą iš eilės Anglijos čempionate laimėjo Londono „Arsenal“ klubas. Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje 1:0 (1:0) palaužė Liverpulio „Everton“ klubą.

Vienintelį įvartį jau 8 susitikimo minutę įmušė „Arsenal“ gynėjas Thomasas Vermaelenas.

„Arsenal“ (55 tšk.) po šios pergalės pakilo į trečią Anglijos čempionato vietą, laipteliu žemyn nustumdama kitą Londono klubą „Tottenham“ (54 tšk.).

Pastarasis trečiadienį namuose tik teisėjo pridėto laiko metu išplėšė lygiąsias su „Stoke City“ klubu.

Svečiai pirmavo po taiklaus Camerono Jerome'o (75 min.) smūgio, o dramatišką tašką „Tottenham“ jau 93 minutę išplėšė Rafaelis van der Vaartas.

„Liverpool“ išbarstė persvarą

Skaudžią nesėkmę patyrė dėl ketvirtosios vietos čempionate taip pat kovojantis „Liverpool“ (42 tšk.) klubas.

Kenny Dalglisho auklėtiniai trečiadienį svečiuose 72 minutę dar pirmavo 2:0, tačiau praleido tris įvarčius iš eilės ir buvo priversta pripažinti Londono „Queens Park Rangers“ ekipos pranašumą.

Pergalingą įvartį Jamie Mackie įmušė jau 92 rungtynių minutę.

Švieslentė

Manchester City 2 1 Chelsea
78' [1 – 1] S.Aguero (iš 11 m baudinio)
85' [2 – 1] S.Nasri
60' [0 – 1] G.Cahillas
Tottenham 1 1 Stoke City
90+3' [1 – 1] R.van der Vaartas 75' [0 – 1] C.Jerome'as
Everton 0 1 Arsenal
  8' [0 – 1] Th.Vermaelenas
Queens Park Rangers 3 2 Liverpool
77' [1 – 2] S.Derry
86' [2 – 2] D.Cisse
90+2' [3 – 2] J.Mackie
54' [0 – 1] S.Coatesas
72' [0 – 2] D.Kuytas