Anglijos futbolo lyga: „Manchester United“ ir „Liverpool“ grįžo į pergalių kelią (video)

Sekmadienį sužaistos likusios trejos Anglijos futbolo lygos devintojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Londono „Chelsea“ (22 tšk.) klubas išsaugojo penkių taškų persvarą prieš artimiausius varžovus.
„Manchester City“ namuose patyrė sutriuškinimą
„Manchester City“ namuose patyrė sutriuškinimą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prie lyderio priartėti galėjusi „Manchester City“ vienuolikė namuose 0:3 (0:1) pralaimėjo Londono „Arsenal“ futbolininkams ir smuktelėjo į ketvirtą poziciją. „Arsenal“ įsitaisė antroje vietoje.

Šeimininkai jau nuo penktos minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Dedrycko Boyatos.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Samiras Nasris (21 min.), Alexandre'as Songas (66 min.) ir Nicklas Bendtneras (88 min.). Pasižymėti galėjo ir Cescas Fabregasas, tačiau 41-ą minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Į trečią vietą pakilo šalies vicečempionas „Manchester United“ klubas – svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Stoke City“ ekipą.

Abu įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Javieras Hernandezas (27 ir 86 min.), o rezultatą buvo išlyginęs Tuncay Sanlis (81 min.).

Trečiose sekmadienio rungtynėse tik antrą pergalę šį sezoną iškovojo aštuonioliktoje pozicijoje esantys „Liverpool“ (9 taškai) futbolininkai. Savo aikštėje rezultatu 2:1 (0:0) jie nugalėjo „Blackburn Rovers“ vienuolikę.

Po įvartį į svečių vartus pasiuntė Sotiriosas Kyrgiakosas (48 min.) ir Fernando Torresas (53 min.), o Jamie Carragheris (52 min.) įmušė į savo vartus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „West Ham United“         9 1 3 5  7:17  6

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 7 įvarčius – Carlosas Tevezas („Manchester City“) ir Florent'as Malouda („Chelsea“).