Anglijos lygos taurė: Šiaurės Londono derbyje „Arsenal“ į pergalę vedė Mathieu Flamini

Trečiadienį vakare Anglijoje buvo sužaisti dar aštuoni trečiojo lygos taurės trečiojo etapo susitikimai, kuriuose didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo.
Mathieu Flamini
Mathieu Flamini / „Scanpix“ nuotr.

Daugiausiai intrigų kėlusi dvikova – Šiaurės Londono derbis tarp „Tottenham ir „Arsenal“ futbolininkų – baigėsi „Kanonierių pergale.

Pirmajame kėlinyje Arsene‘o Wengero auklėtiniai įsiveržė į priekį 26-ąją minutę. Alexui-Oxlade‘ui Chamberlainui smūgiavus iš toli Michelis Vormas atmušė kamuolį tiesiai prieš save, kur įkirto Mathieu Flamini, nesunkiai nuginklavęs gulintį vartininką.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje į savo vartus įsimušė Calumas Chambersas ir rezultatas tapo lygus.

Visgi, M.Flamini vėl tapo savo komandos herojumi – 78-ąją minutę nenusileidusį ant žemės kamuolį prancūzas žemu smūgiu pasiuntė į M.Vormo vartus.

Triuškinamą pergalę išvykoje šventė „Southampton“ futbolininkai, net 6:0 nušlavę antrojo diviziono „Milton Keynes Dons“ komandą. Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Sadio Mane, du pridėjo Jay‘us Rodriguezas.

Nesunkiai savo varžovus nugalėjo ir „Manchester United“. Louiso van Gaalo komanda 3:0 namuose įveikė „Ipswich Town“ ekipą. Įvarčius „Raudonųjų velnių“ gretose mušė Wayne‘as Rooney, Andreas Pereira ir Anthony Martialis.

Be didesnio vargo trečiojo etapo barjerą peržengė ir „Chelsea“. Londono komanda išvykoje 4:1 nugalėjo trečiojo diviziono „Walsall“.

Pralaimėjimą patyrė „Newcastle United“ futbolininkai, namuose 0:1 nusileidę „Sheffield Wednesday“ klubui.

„Liverpool“ per 90 minučių nesugebėjo palaužti ketvirtosios lygos „Carlisle United“ ir šiame mače prireikė ne tik pratęsimo, bet ir 11 metrų baudinių serijos, kurią laimėjo Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 3:2. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pasibaigus susitikimams buvo ištraukti ir ketvirtojo lygos taurės etapo burtai. Lyderių keliai kol kas nesusikirto. Ketvirtojo etapo rungtynės bus žaidžiamos paskutiniąją spalio savaitę. Burtai suvedė: