Anglijos lygos taurėje – „Man City“ ir „Liverpool“ triuškinančios pergalės

Antradienį Anglijos lygos taurės (EFL) trečiajame ture „Manchester City“ ir „LIverpool“ šventė užtikrintas pergales, įvarčių lietus fiksuotas ir kituose stadionuose.

„Man City“ net 6:1 susitvarkė su Vikomo „Wanderers“, nors pirmi praleido įvartį.

Brandonas Hanlanas išvedė „Wanderers“ ekipą į priekį 22-ąją minutę po Ryano Tafazolli perdavimo, bet „Etihad“ stadione intriga nekvepėjo jau greitai.

Kevinas De Bruyne (29 min.), Riyadas Mahrezas (43 min.) ir Philas Fodenas (45+1 min.) iki pertraukos mušė po įvartį ir išvedė „Man City“ į priekį.

Po pertraukos įvarčius pelnė Ferranas Torresas (71 min.), R.Mahrezas (83 min.) ir 19-metis Cole'as Palmeris (88 min.).

„Liverpool“ išvykoje 3:0 sumušė „Norwich City“.

Takumi Minamino vedė „raudonuosius“ į priekį 4-ąją minutę, Divockas Origi skirtumą padvigubino 50-ąją minutę, o tašką padėjo tas pats T.Minamino 80-ąją minutę.