Anglijos lygos taurėje – stebuklingas „West Ham“ išsigelbėjimas ir „Chelsea“ pergalė

Londono „Tottenham Hotspur“ Anglijos lygos taurės aštuntfinalyje jau turėjo pergalę kišenėje, tačiau stebuklingai sužaidę „West Ham United“ futbolininkai iškovojo nuostabią pergalę. Kitose rungtynėse „Chelsea“ įveikė „Everton“.
Londono derbis: „Tottenham Hotspur“ – „West Ham United“

„Tottenham Hotspur“ miesto derbyje 2:3 nusileido „West Ham United“ komandai. „Gulbes“ į priekį 6-ąją minutę išvedė Moussa Sissoko, o rezultatą 37-ąją minutę padvigubino Dele Alli.

Tačiau pergalę švęsti dar buvo anksti. Tai įrodė plaktukai, kai Andre Ayew dukart pasiuntė kamuolį į vartus 55-ąją ir 60-ąją minutėmis bei rezultatą išlygino.

Maža to, Angelo Obize`as Ogbonnas 70-ąją minutę įkalė ir pergalingą įvartį.

„Aristokratai“ 2:1 nugalėjo „Everton“. 26-ąją minutę „Chelsea“ į priekį išvedė Antonio Rudigeris, o jau 90-ąją dar kartą varžovų vartininką nuginklavo Willianas. Paguodos įvartį taip pat 90-ąją minutę Liverpulio ekipai pelnė Dominicas Cavertas-Lewinas.