Antrasis Stankevičiaus įvartis Italijoje

Antrąjį įvartį Italijos elitinės lygos (Serie A) futbolo pirmenybėse įmušė Marius Stankevičius, o penkioliktojoje pozicijoje esanti Genujos „Sampdoria“ (23 tšk.) vienuolikė XXI turo rungtynėse trečiadienį namuose 3:1 (1:1) nugalėjo dešimtoje vietoje esančią Romos „Lazio“ (31 tšk.) ekipą.
Marius Stankevičius
Marius Stankevičius / „Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr./Marius Stankevičius

Visą susitikimą žaidęs lietuvis pasižymėjo 55-ą rungtynių minutę, padidinęs šeimininkų persvarą iki 3:1. Be to M. Stankevičiui 80-ą minutę buvo parodyta geltona kortelė.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Gennaro Delvecchio (13 min.) ir Antonio Cassano (51 min.), o įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Tommaso Rocchis (30 min.).

„Sampdoria“ rungtynes galėjo laimėti ir didesniu skirtumu, tačiau Claudio Belluccis (64 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

Dvidešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ klubas trečiadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Catania“ ekipą ir, surinkęs 49 taškus, iki šešių taškų padidino atotrūkį prieš antroje vietoje esančią Turino „Juventus“ vienuolikę, kuri išvykoje 1:2 (0:1) nusileido „Udinese“ futbolininkams.

Trečiojoje pozicijoje su 41 tašku lieka „AC Milan“ klubas, namuose susitikimą su „Genoa“ ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).

„Catania“ – Milano „Inter“ 0:2 (0:1);

Įvarčiai – Dejan Stankovic (5 min.), Zlatan Ibrahimovic (71 min.).

Raudona kortelė: Sulley Muntari (32 min. – „Inter“).

Veronos „Chievo“ – „Lecce“ 1:1 (0:0);

„Chievo“ – Andrea Mantovani (88 min.);

„Lecce“ – Giuseppe Vives (56 min.).

Raudonos kortelės: Davide Mandelli (50 min. – „Chievo“); Fabiano (80 min. – „Lecce“).

„Florentina“ – „Neapoli“ 2:1 (0:0);

„Florentina“ – Mario Alberto Santana (47 min.), Riccardo Montolivo (79 min.);

„Neapoli“ – Luigi Vitale (49 min.).

Raudona kortelė: Francesco Montervino (90+2 min. – „Neapoli“).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Fabio Quagliarella – įdomu, kaip ši pavardė bus rašoma rusiškai?
AFP/„Scanpix“ nuotr./Fabio Quagliarella

„Torino“ – „Regina“ 0:0.

„Udinese“ – Turino „Juventus“  2:1 (1:0);

„Udinese“ – Fabio Quagliarella (20 min.), Antonio Di Natale (74 min.);

„Juventus“ – Vincenzo Iaquinta (77 min. iš 11 m baudinio).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius