-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Aristokratai virto elgetomis: „Manchester City“ pažemino „Chelsea“ ekipą

Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuotas netikėtas sutriuškinimas. „Manchester City“ namuose net 6:0 sudorojo Londono „Chelsea“ ekipą.
„Manchester City“ – Londono „Chelsea“
„Manchester City“ – Londono „Chelsea“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mančesterio komandos šou prasidėjo jau 4-ąją minutę, kai įvartį pelnė Raheemas Sterlingas.

Tuomet Sergio Aguero 13-ąją ir 19-ąją minutėmis jau pradėjo varžovų triuškinimą.

Pirmajame kėlinyje krito ir ketvirtas įvartis, kai Iklay'us Gundoganas mušė 25-ąją minutę.

„Scanpix“ nuotr./Londono „Chelsea“

Po pertraukos penktąjį komandos ir trečiąjį savo įvartį pelnė S.Aguero, realizavęs 11 mterų baudinį.

R.Sterlingas 80-ąją minutę pratęsė „Chelsea“ ekipos agoniją, mušęs šeštąjį įvartį po perdavimo iš kairiojo krašto.

„Man City“ (65 tšk.) po pergalės sugrįžo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Antras žengiantis „Liverpool“ klubas taškų turi tiek pat.

„Chelsea“ (50 tšk.) rikiuojasi penktoje Anglijos pirmenybių vietoje.

Anksčiau pasibaigusiose rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa 3:1 namuose susitvarkė su „Leicester City“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Davinsonas Sanchezas (33 min.), Christianas Eriksenas (63 min.) ir Sonas Heung-minas (90 min.).

Rezultatą 76-ąją minutę sušvelninęs buvo Jamie Vardy.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?