„Arsenal“ futbolininkai „Liverpool“ ekipą paliko be pergalių

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos centrinės III turo rungtynėse. Akis į akį susitiko pergalių skonio dar nepajutusios „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ ekipos.
Lukasas Podolskis
Lukašas Podolskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Anfield“ stadione sėkmingiau rungtyniavo progas puolime išnaudoję svečiai – „Arsenal“ futbolininkai. Jie varžovus įveikė rezultatu 2:0.

„Kanonierių“ gretose po kartą pasižymėjo komandos naujokai. Lukašas Podolskis komandą į priekį išvedė 31 minutę, o 68 minutę tiksliu smūgiu savo komandos persvarą padvigubino Santi Cazorla.

Po šios pergalės "Arsenal" ekipa savo sąskaitoje turi 5, o nesėkmę patyręs „Liverpool“ klubas – vieną tašką.