„Arsenal“ gavo raudoną kortelę, bet tai nesutrukdė įveikti QPR

Paskutinėse penktadienį vykusio 18-ojo „Premier“ lygos turo rungtynėse Londono „Arsenal“ klubas 2:1 įveikė „Queens Park Rangers“ ekipą.
Olivier Giroud gavo raudoną kortelę
Olivier Giroud gavo raudoną kortelę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 8-ąją minutę rungtynių teisėjas už Armando Traore pražangą baudos aikštelėje skyrė 11 metrų baudinį, tačiau Alexis Sanchezas nesugebėjo jo realizuoti.

Savo klaidą čilietis ištaisė po pusvalandžio, kai po Kierano Gibbso perdavimo įmušė įvartį galva.

Antrojo kėlinio pradžioje, 53 minutę, prancūzas Olivier Giroud buvo išvytas iš aikštės už nesportišką elgesį, tačiau tai QPR nepagelbėjo. 65 min. po A.Sanchezo perdavimo į baudos aikštelę antrąjį įvartį įmušė Tomašas Rosicky.

78 min. „Arsenal“ dar sugebėjo ir užsidirbti 11 metrų baudinį – Mathieu Debuchy prasižengė baudos aikštelėje. Prie kamuolio stojęs Charlie Austinas progos neiššvaistė ir rezultatą sušvelnino.

Vis dėlto, QPR didesnių progų iki mačo pabaigos nesukūrė ir „Arsenal“ šventė aštuntąją pergalę čempionate.

Po šio mačo su 30 taškų „Arsenal“ yra šeštas, o 17 taškų turintys QPR futbolininkai rikiuojasi 16-oje pozicijoje.