„Arsenal“ neatsilaikė prieš „Manchester City“ komandą

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygos turo varžybas vainikavo dviejų lygos grandų dvikova, kurioje Londono „Arsenal“ priimė „Manchester City“ klubą.
Edinas Džeko
Edinas Džeko / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Manchester City

Jau nuo mačo pradžios, jame dominavo šalies čempionai, kurie aktyviau rengė atakas prie šeimininkų vartų. Galų gale 9 minutę, jie turėjo progą išsiveržti į priekį po Mike‘o Deano sprendimo skirti baudinį.

Arbitras skyrė raudoną kortelę Laurentui Koscielny, už tai, kad baudos aikštelėje prasižengė prieš Ediną Džeko. Vienuolikos metrų baudinį pasiryžo realizuoti pats bosnis, tačiau jo smūgį atremė Wojciechas Szczsney.

Neilgai trukus, „City“ išsiveržė į priekį, po to, kai buvo įžaistas kamuolys prie „Arsenal“ vartų – po Carloso Tevezo perdavimo, neatremiamu smūgiu pasižymėjo Jamesas Milneris.

Vėliau „miestiečiai“ ne kartą turėjo galimybių įmušti, kol 32 minutę kulminacija buvo sėkmingas Edino Džeko smūgis iš arti, padvigubinęs svečių pranašumą.

Antrajame kėlinyje buvo žaidžiamas labiau gynybinis futbolas, tačiau „City“ vis tiek turėjo iniciatyvą savo rankose. Visgi ir čia M.Deanas parodė kontraversišką raudoną kortelę, tik šį kartą Vincentui Kompany, už jo abejotiną pražangą.

Gale mačo pasižymėti šansus turėjo Theo Walcottas ir Olivieris Giroudas, tačiau esmės tai nepakeitė ir „Manchester City“ triumfavo 0:2.

„Arsenal“ 0 – 2 „Manchester City“
21‘ [0 – 1] James Milner
32‘ [0 – 2] Edin Džeko