„Arsenal“ paskutinę minutę išsigelbėjo nuo iškritimo iš FA taurės

Šeštadienį prasidėjo trečiasis FA taurės etapas, kuriame į kovą įsijungė ir elitiniai klubai. Ankščiausiai buvo žaidžiamas mačas tarp Londono „Arsenal” ir svečių „Leeds” klubų. Mačas pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Arsenal

Mačas vieniem iš „Premier” lygos lyderių nežadėjo nieko bloga. „Kanonieriai“ vos prasidėjus mačui aktyviai spaudė varžovus ir ne kartą privertė padirbėti „Leeds” vartininką Kasperą Schmeichelį.

Svečiai taipogi atsakė pavojingomis atakomis. „Leeds” puolėjas Luchiano Bechio praėjus 15 minučių išsiveržė į baudos aikštelę, bet kamuolį neįtikėtinai atmušė „Arsenal” vartų sargas Wojciechas Szczesny.

Po penkių minučių šeimininkų saugas Tomasas Rosicky atidavė puikų perdavimą ties aikštės viduriu puolėjui Andrėjui Aršavinui, tačiau šis atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką nesugebėjo įveikti „Leeds” vartininko.

Antrajame kėlinyje „Arsenal” bandė regzti atakas įvairiai, tačiau svečiai vis sužlugdydavo jas puikiu komandiniu darbu.

„Leeds” nebuvo prasti ir puolime. 54-ą minutę svečių puolėjas Maxas Gradelis buvo pargriautas baudos aikštelėje „Arsenal” žaidėjo Denilsono, ir arbitras iš karto skyrė vienuolikos metrų baudinį į šeimininkų vartus. Smūgį tiksliai realizavo Robertas Snodgrassas, kuris išvedė „Leeds” į priekį.

Po šio įvarčio „Arsenal” atrodė lyg nesavi ir blaškėsi po aikštę taip ir nepereidami į puolimą. Tuo tarpu svečiai ne kartą sukūrė pavojingų situacijų, tačiau ir vėl jose puikiai sužaidė „kanonierių” vartininkas.

Šeimininkai griebėsi šiaudo, kai į aikštę išėjo kapitonas Cescas Fabregasas. Pastarasis tarsi užvedė komandą ir tai išėjo į gerą rungtynių pabaigoje.

90-ą minutę po eilinio „Arsenal” atakų škvalo, Theo Walcottas buvo pargriautas baudos aikštelėje. Arbitras ir vėl skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo Cescas Fabregasas.

Per pridėto laiko minutes vyko „Leeds” komandos vartų šturmas. Theo Walcottas, Cescas Fabregasas, Nicklasas Bendtneris - visi jie neišnaudojo šimtaprocentinių progų ir mačas pasibaigė rezultatu 1-1.

Atsakomosios rungtynės Lydse įvyks sausio 18-ą dieną „Elland Road” stadione.

„Arsenal” 1 – 1 „Leeds”
54’ [0 – 1] Robert Snodgrass (11 m.)
90’ [1 – 1] Cesc Fabregas (11 m.)