2016 02 16 /23:40

Atgimusioje Čempionų lygoje – Paryžiaus futbolininkų pergalė prieš Londono „Chelsea“

Antradienio vakarą po žiemos pertraukos į Europos futbolo stadionus vėl sugrįžo Čempionų lygos batalijos. Didžiausią intrigą kėlė aštuntfinalio dvikova Paryžiuje, kur vietos „Paris Saint Germain“ susitiko su Londono „Chelsea“ futbolininkais.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Įspūdingą formą pastaruoju metu demonstruojančiai Laurento Blanco vadovaujamai komandai į atlapus kibo Anglijos čempionate šiemet labai nesėkmingai rungtyniaujantis Londono klubas.

Nors mačo favoritu buvo laikomas Paryžiaus klubas, po pirmosios rungtynių pusės švieslentėje degė lygus rezultatas – 1:1.

39-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė ryškiausia PSG žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius. Po švedo baudos smūgio kamuolys lietė Johno Obi Mikelio koją ir rikošetu įskriejo į Thibaut Courtois ginamus vartus.

Visgi prieš pat pertrauką svečiams pavyko atsirevanšuoti. Tas pats nelaimėlis J.O.Mikelis pasinaudojo tuo, jog Z.Ibrahimovičius galva nesugebėjo pasiekti nuo kampinio gairelės Williano skersuoto kamuolio ir iš kelių metrų pasiuntė jį į vartus – 1:1.

Antrajame kėlinyje „Paris Saint Germain“ svečiams užkūrė tikrą pirtį. Link „Chelsea“ vartų ritosi viena ataka po kitos, tad T.Courtois ne kartą teko demonstruoti visą savo meistriškumą.

Visgi net belgas nesugebėjo išgelbėti svečių komandos 78-ąją minutę, kai po keitimo aikštėje prieš kelias minutes pasirodęs Edisonas Cavani gavo nuostabų Angelio Di Marios perdavimą. Vienas prieš vartininką atsidūręs urugvajietis nepasimetė ir padovanojo paryžiečiams labai svarbią pergalę.

Kitame mače Lisabonoje vietos „Benfica“ susitiko su visas šešias pergales grupės etape iškovojusiu Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu.

Atrodė, kad susitikimas pasibaigs lygiosiomis, tačiau per pridėtą rungtynių laiką viskas susijaukė.

Antrąją geltoną kortelę pačioje mačo pabaigoje gavo Domenico Criscito. Ši pražanga Rusijos klubui kainavo ypač brangiai.

Likę dešimtyje svečiai lygiųjų išsaugoti nesugebėjo. Pirmą pridėto laiko minutę po Nico Gaetano perdavimo į baudos aikštelę Jonasas galva išplėšė portugalams pergalę.

Atsakomieji susitikimai Sankt Peterburge ir Londone vyks kovo 9-ąją.

„Paris Saint Germain“ – Londono „Chelsea“ 2:1 (1:1)
39' [1:0] Zlatanas Ibrahimovičius
45' [1:1] Johnas Obi Mikelis
78' [2:1] Edisonas Cavani

Lisabonos „Benfica“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 1:0 (0:0)
90' [1:0] Jonasas
90' Domenico Criscito („Zenit“) išvarytas iš aikštės