Atidėtose A lygos rungtynėse „Riteriai“ nepasigailėjo „Bangos“

Antradienį atidėtose „Optibet A lygos“ antrojo turo rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ sugrįžo į pergalių kelią įtikinamai nugalėdami čempionato autsaiderius Gargždų „Bangą“ 3:0 (2:0).
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Tai buvo pirmoji naujojo „Riterių“ trenerio Valdo Trakio pergalė prie komandos vairo, o „Bangai“ teko nuryti penktojo iš eilės pralaimėjimo piliulę.

Nuo rungtynių pradžios „Riteriai“ diktavo žaidimo taisykles, o prie to prisidėjo ir neretos svečių klaidos savo aikštės pusėje. 10 minutę šeimininkai turėjo pirmą realią progą pasižymėti, kai po kampinio Olaide Badmusas nieko netrukdomas smūgiavo galva į kairįjį vartų kampą. Šioje situacijoje „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė smūgį.

Šeimininkai toliau testavo I. Driomovo ginamus vartus tiek smūgiais iš tolimos distancijos, tiek šūviais baudos aikštelėje. Savo ruožtu, „Bangos“ futbolininkai nesėkmingai ieškojo galimybių kontratakose.

Kėliniui einant į pabaigą, „Riteriai“ pralaužė ledus prie varžovų vartų. 38 minutę Valdas Paulauskas prasiveržė kairiuoju baudos aikštelės kraštu ir aštriu perdavimu surado Valdemarą Borovskį, kuris vienu lietimu nuginklavo vartininką. O jau pridėtą pirmojo kėlinio laiką Gytis Paulauskas išprovokavo vienuolikos metrų baudinį svečių baudos aikštelėje – tiksliai jį realizavo Angelis Lezama.

Po pertraukos vilniečiai toliau demonstravo dominuojantį žaidimą ir tai įprasmino trečiuoju įvarčiu. Iš Roko Filipavičiaus perdavimo sulaukęs ir baudos aikštelės prieigose tykojęs A. Lezama galingu šūviu į dešinį kampą nepaliko vilčių I. Driomovui.

Rungtynėse persvarą išlaikę „Riteriai“ (20 tšk.) turnyrinėje lentelėje priartėjo prie penktoje vietoje žengiančios Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandos (21 tšk.). „Bangai“ (11 tšk.) tai buvo penktas pralaimėjimas iš eilės, o komanda rikiuojasi devintoje vietoje.