Atsinaujinusi „Chelsea“ kariauna sezoną pradėjo pergalingai

Londono „Chelsea“ klubas šią vasarą kaip reikiant pasistiprino, o naująjį „Premier“ lygos sezoną pradėjo nelengva pergale išvykoje 3:1 prieš „Brighton & Hove Albion“ ekipą.
Reece'as Jamesas
Reece'as Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį „Chelsea“ komandai nuo 11 metrų žymos pelnė Jorginho, išnaudojęs Timo Wernerio uždirbtą baudinį.

Jau po pertraukos – 54-ąją minutę – rezultatą išlyginti sugebėjo Leandro Trossardas.

Tačiau Londono komanda ilgai nelaukė: jau 56-ąją minutę „aristokratus“ dar kartą į priekį išvedė Reece'as Jamesas, pelnęs pirmąjį savo įvartį „Premier“ lygoje nuostabiu smūgiu. 66-ąją minutę skirtumą padvigubino po standartinės situacijos ir rikošeto pasižymėjęs Kurtas Zouma.

Kitose pirmadienio vakaro rungtynėse Vulverhamptono „Wanderers“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Sheffield United“ futbolininkus.