Azijos Čempionų lygos turnyre po baudinių serijos triumfavo „Al Sadd“ futbolininkai

Azijos Čempionų lygoje šiandien buvo žaidžiamos finalinės rungtynės, kuriose susitiko „Jeonbuk Motors” ir „Al Sadd” futbolininkai. Šiame turnyre triumfavo „Al Sadd” komanda.
Rungtynės
Rungtynės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 UEFA

Pagrindinis šių varžybų laikas baigėsi lygiosiomis 2-2. „Jeonbuk Motors” gretose pasižymėjo Enio Oliveira Junioras ir Seung-Hyun Lee, o „Al Sadd” ekipoje įvartį pelnė Popito bei kartą kamuolį į savus vartus įmušė „Motors” ekipos žaidėjas Woo-Yeon Simas.

Pratęsimo metu nei viena komanda įvarčių nepelnė, tad teko mušti vienuolikos metrų baudinius. Tiesa, verta paminėti, jog 116-ą minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Ali Hassanas Affifi.

Vienuolikos metrų„ baudinių loteriją” rezultatu 4-2 laimėjo „Al Sadd” klubas, kuris triumfavo Azijos Čempionų lygoje. Šį titulą pastarasis klubas iškovojo antrą kartą ekipos istorijoje.

„Jeonbuk Motors” 2 – 2 „Al Sadd” *
(11 m. baudinių serija 2-4)
19' [1 – 0] 19'Enio Oliveira Junior Eninh
29' [1 – 1] Woo-Yeon Sim (į savus vartus)
62' [1 – 2] Abdulkader Keita
90' [2 – 2] Seung-Hyun Lee