Baltijos taurėje Lietuvos 17-mečius sutriuškino Latvija

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė paskutinėse Baltijos taurės rungtynėse rezultatu 0:4 neprilygo Latvijos bendraamžiams, tapusiems turnyro nugalėtojais.
Lietuvos U-17 rinktinė
Lietuvos U-17 rinktinė / nuotr. LFF
Temos: 1 Futbolas

Latvijos futbolininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą pirmo kėlinio viduryje, 16 ir 26 min. pasinaudojus lietuvių gynėjų klaidomis. Geriausią progą pasižymėti lietuviai susikūrė 33 min., tačiau Emilijaus Jermolajevo smūgį suspėjo atremti varžovų gynėjas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 46 min. latviai pasižymėjo įvarčiu įžaidus baudos smūgį. Varžovai 57 min. dar labiau padidino savo persvarą po kampinio, kuomet krito lietuvių įvartis į savus vartus.

Deja, vėlesnės mūsiškių pastangos atakoje nepakeitė rezultato, tad buvo patirtas pralaimėjimas keturių įvarčių skirtumu.

Latvijos ekipa trečią kartą iš eilės triumfavo U-17 amžiaus grupės Baltijos taurės turnyre. Kitose šios dienos rungtynėse Suomijos rinktinė rezultatu 6:0 pranoko Estijos atstovus ir užėmė antrą vietą. Lietuviai, pelnę vieną tašką, turnyro lentelėje liko ketvirti.