„Barcelonos“ futbolininkai – viena koja Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa del Rey“) sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Turnyro vicečempionė „Barcelona“ savų žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo susidorojo su „Osasuna“ ekipa, kurią įveikė solidžiu rezultatu 4-0. Katalonų strategas Josepas Guardiola leido rungtynėse pasireikšti ir Lioneliui Messi, kuris, anot pranešimų, privalėjo šį susitikimą praleisti dėl gripo.
Lionelis Messi pelnė du įvarčius.
Lionelis Messi pelnė du įvarčius. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimą aktyviau pradėję šeimininkai rungtynėse atrodė kur kas pranašesni ir tai atsispindėjo per sužaistas pirmas 20 minučių. „Barca“ į priekį išsiveržė 14-ą minutę, kuomet įvartį įmušė Cescas Fabregasas. Po 5 minučių tas pats C.Fabregasas katalonų persvarą padvigubino ir P.Guardiolos auklėtiniai pradėjo mėgautis žaidimu.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką „Barcelona“ komandos futbolininkams daugiau įmušti įvarčių nepavyko, todėl šeimininkai į persirengimo kambarius patraukė turėdami dviejų įvarčių persvarą.

Visų nuostabai antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė argentinietis Lionelis Messi. Dar prieš rungtynes buvo pranešta, kad futbolininkas susirgo gripu ir kartu su vartininku Victoru Valdesu rungtynėse prieš Pamplonos miesto ekipą nepasirodys.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 15-ai minučių, aikštėje pasirodęs L.Messi savo komandai pridėjo trečią įvartį ir šeimininkų turimą persvarą pavertė triuškinančia.

Per pridėtą rungtynių teisėjo laiką tas pats L.Messi įmušė antrąjį savo bei ketvirtąjį komandos įvartį.

„Osasuna“ šiose rungtynėse vertėsi be 9 pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl nieko nuostabaus, kad Pamplonos ekipos garbę gynę futbolininkai pasipriešinti šalies čempionų titulą ginančiam „Barcelona“ klubui nesugebėjo.

Kitose trečiadienio vakaro rungtynėse pergalę šventė „Real Sociedad“ klubas, kuris namų rungtynėse rezultatu 2-0 palaužė „Mallorca“ komandos pasipriešinimą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Mikelis Aranburu ir Imanole Agirretxe.

Atsakomosios Karaliaus taurės („Copa del Rey“) rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.