„Barcelona“ išvykoje nepasigailėjo „Levante“ klubo – sutriuškino 5:0

Sekmadienį vakare Ispanijos sužaistos ketverios 4-ojo turo rungtynės, kuriose didesnių staigemenų neužfiksuota.
Lonelį Messi stbdė po kelis „Levante“ gynėjus
Lonelį Messi stbdė po kelis „Levante“ gynėjus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Barcelona“ išvykoje susitiko su Valensijos „Levante“ futbolininkais. Luiso Enrique  vedama ekipa neturėjo vargo ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5:0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Neymaras, Ivanas Rakitičius, Sandro Ramirezas, Pedro ir Lionelis Messi. 42-ąją minutę L.Messi turėjo galimybę įmušti įvartį, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose rungtynėse pergales šventė „Sevilla“, „Villarreal“ ir „Almeria“ klubai.

Po keturių turų užtikrintai „Primera“ pirmenybėse su 12 taškų pirmauja „Barcelona“.

Rezultatai:

„Levante“ 0 – 5 „Barcelona“

34' [0 – 1] Neymar

44' [0 – 2] I.Rakitič

57' [0 – 3] S.Ramirez

64' [0 – 4] Pedro

77' [0 – 5] L.Messi

41' L.Vyntra („Levante“) pašalintas iš aikštės

42' L.Messi („Barcelona“) nerealizavo 11m. baudinio

„Cordoba“ 1 – 3 „Sevilla“

8' [0 – 1] C.Bacca

72' [0 – 2] S.Mbia

83' [1 – 2] B.Garcia

88' [1 – 3] C.Bacca (11m. baudinio)

„Real Sociedad“ 1 – 2 „Almeria“

30' [0 – 1] A.de La Bella (į savus vartus)

51' [0 – 2] M.Dos Santos

51' [1 – 2] R.Castro

„Villarreal“ 4 – 2 „Rayo Vallecano“

22' [0 – 1] G.Kakuta

29' [0 – 2] A.Bueno

33' [1 – 2] J.Espinosa

62' [2 – 2] M.Musacchio

74' [3 – 2] L.Vietto

87' [4 – 2] L.Vietto

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius