„Barcelona“ neturėjo vargo mače su „Getafe“ – 4:1

Šeštadienį po pertraukos sugrįžo Ispanijos „Primera“ čempionatas, kuriame trys komandos varžėsi 3-ajame ture. Madride susitiko vietos „Getafe“ ir „Barcelona“. Lengvą pergale rezultatu 4:1 iškovojo kataloniečiai.
Davidas Villa ir Lionelis Messi
Davidas Villa ir Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje siurprizų „Getafe“ futbolininkai „Barcelona“ ekipai nepateikė, o jau 4-ąją minutę buvo sukurta ganėtinai pavojinga ataka, kurioje Cristiano Tello turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau užtikrintai vartus saugojo „Getafe“ vartininkas.

Dar vienos progos autoriumi tapo Thiago Alcantaros, kai jo smūgiuojamas kamuolys atsitrenkė į viršutinį vartų virpstą.

Katalonai sugebėjo įsiveržti į priekį 32-ą minutę – po Cesco Fabregaso perdavimo pasižymėjo gynėjas Adriano.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ nemažino apsukų. Rezultatą 74-ąją minutę padvigubino po keitimo pasirodęs Lionelis Messi, kuris įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos.

Tačiau įsibėjęs argentinietis net neketino sustoti ir vos po kelių minučių pelnė savo antrąjį įvartį.

81-ąją minutę šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, kai Pablo Sarabia smūgiuojamas kamuolys atsitrenkė į Javiero Mascherano krūtinę ir kiek kurioziškai atsidūrė V.Valdeso ginamų vartų tinkle.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo taip pat „Barcelona“ gretose po keitimo pasirodęs Davidas Villa.

„Getafe“ 1 – 4 „Barcelona“

32‘ [0 – 1] Adriano

74‘ [0 – 2] L.Messi

78‘ [0 – 3] L.Messi

81‘ [1 – 3] J.Mascherano (į savus vartus)

90‘ [1 – 4] D.Villa

„Valencia“ 2 – 1 „Celta Vigo“

4‘ [1 – 0] S.Feghouli