„Barcelona“ palaužė dešimtiese likusią „Valencia“, svarbų mūšį laimėjo „Atletico“

Pergales Ispanijos futbolo čempionate iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ klubai. „Barcelona“ savo aikštėje 4:2 įveikė dešimtiese likusią „Valencia“, o „Atletico“ laimėjo svarbų mūšį dėl trečiosios pozicijos.
„Barcelona“ – „Valencia“
„Barcelona“ – „Valencia“ / „Scanpix“ nuotr.

Nepaisant to, kad kamuolį kontroliavo tik 41 proc. laiko, „Atletico“ užtikrintai 3:1 įveikė trečioje pozicijoje esančią „Sevilla“ (57 taškai).

Nuo jos „Atletico“ dabar atsilieka tik 2 taškais (55).

Įvarčius „Atletico“ klubui pelnė Diego Godinas (37 min.), Antoine Griezmannas (61 min.) ir Koke (77 min.).

Joaquinas 85 minutę pelnė paguodos įvartį.

„Valencia“ Barselonoje nuo 44 minutės žaidė be pašalinto Eliaquimo Mangalos ir neatsilaikė.

„Valencia“ pirmoji pasižymėjo – 29 min. įmušė E.Mangala. Luisas Suarezas 35 minutę rezultatą išlygino, o Lionelis Messi po dešimties minučių realizavo baudinį.

Dar baigiantis pirmajam kėliniui Munirui El Haddadi pavyko išlyginti rezultatą, tačiau po pertraukos katalonai į „Valencia“ vartus pasiuntė dar du įvarčius. Pasižymėjo L.Messi (52 min.) ir Andre Gomesas (89 min.).

„Barcelona“ sąskaitoje 63 taškai. Rungtynėmis mažiau sužaidęs Madrido „Real“ pirmauja su 65 taškais. „Valencia“ turi 30 taškų ir užima 14 vietą.