„Barcelona“ pergalę Ispanijoje lėmė solidus spurtas

Ispanijos futbolo čempionato „La Liga“ 24-ajame turo čempionės titulą ginanti „Barcelona“ namuose 2:1 (2:0) susitvarkė su „Getafe“ vienuolike ir bent vienai dienai taškais prisivijo Madrido „Real“.

Katalonams pergalei pasiekti užteko vienos galingos 7 minučių atkarpos pirmojo kėlinio antroje dalyje.

33-ąją minutę nuostabų aikštės matymą pademonstravo Lionelis Messi, į laisvą plotą iškišęs tikrą saldainį Antoine'ui Griezmannui.

39-ąją minutę „Barca“ savo pranašumą padvigubino, kuomet Firpo Junioras pasiuntė pavojingą kamuolį į baudos aikštelės vidurį. Žaidimo įrankis praskriejo keletą įkertančių futbolininkų, tačiau galiausiai surado Sergi Roberto.

Antrojo kėlinio viduryje puikų smūgį iš oro atliko svečių puolėjas Angelis. Ispano įvartis tapo tikra staigmena vartuose sustingusiam Marcui-Andre ter Stegenui.

Trečią pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona“ su 52 taškais šiuo metu susilygino su Madrido „Real“. Tiesa, „karališkasis“ klubas savo 24-ojo turo rungtynes dar žais sekmadienį.

Nepaisant nesėkmės „Getafe“ (42 tšk.) išlieka trečia.