„Bayern“ ekipai iki Vokietijos čempionės titulo trūksta tik penkių taškų

Neįtikėtinu tempu iki antrojo iš eilės ir 24-ojo iš viso Bundeslygos nugalėtojų titulo žingsniuoja Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.
Bastianas Schweinsteigeris
Bastianas Schweinsteigeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Puikų žaidimą šiame sezone demonstruojantys bavarai namuose 2:1 nugalėjo ketvirtoje vietoje žengiantį Lėverkuzeno „Bayer“.

Šeimininkai, kaip įprasta, nuo dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kūrė vieną ataką po kitos.

Tačiau pirmojo įvarčio teko laukti iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, kai po Bastiano Schweinsteigerio perdavimo pasižymėjo rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas, kroatas Mario Mandžukičius. Puolėjui tai buvo jau 17-as tikslus smūgis čempionate.

Po pertraukos prabėgus vos 7-ioms minutėms persvarą padvigubino jau pats B.Schweinsteigeris, nuostabiai realizavęs baudos smūgį iš maždaug 20 metrų.

Per likusį rungtynių laiką šeimininkai ramiai kontroliavo žaidimą, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje Stefanas Kiesslingas dar spėjo nuginkluoti Manuelį Neuerį.

Galutinis dvikovos rezultatas – 2:1 šeimininkų naudai.

„Bayern“ pasiekė jau 23-iąją pergalę per 25 susitikimus. Tam, kad savo jėgomis užsitikrintų čempionų titulą, Josepo Guardiolos komandai užtenka laimėti vos dvejas iš likusių devynerių rungtynių.