„Bayern“ šventė eilinę pergalę, svarbius taškus prarado „Borussia“ ir „Wolfsburg“

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 24-ojo turo rungtynės.
Thomas Muelleris
Thomas Muelleris / „Scanpix“ nuotr.

„Hannover“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su šalies čempionais Miuncheno „Bayern“ futbolininkais. Bavarai šeimininkus nugalėjo rezultatu 3:1

Pirmieji į priekį įsiveržė „Hannover“, tačiau jau 28-ąją minutę po Xabi Alonso įvarčio rezultatas buvo lygus. Vėliau iniciatyvos ėmėsi Thomasas Mulleris, kurio dublis leido „Bayern“ ekipai džiaugtis įtikinama pergale.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ vienuolikė susitiko su „Hamburger“. Jurgeno Kloppo auklėtiniai turėjo daugiau progų, tačiau dvikova baigėsi be įvarčių ir „Geltonai juodi“ po keturių pergalių iš eilės prarado taškus.

Svarbius taškus kovoje dėl pirmos vietos prarado „Wolfsburg“ klubas, išvykoje minimaliu skirtumu nusileidęs „Augsburg“. Po pralaimėjimo nuo pirmojo vietoje esančio „Bayern“ deficitas padidėjo iki 11 taškų.

Kiti susitikimai taip pat pasibaigė pergalėmis, kurias šventė Gelzenkircheno „Schalke“ ir Brėmeno „Werder“ futbolininkai.

Rezultatai:

„Hannover“ – „Bayern“ 1:3
25' [1:0] H.Kiyotake
28' [1:1] X.Alonso
61' [1:2] T.Mulleris (11m. baudinys)
72' [1:3] T.Mulleris

„Hamburger“ – „Borussia“ 0:0

„Augsburg“ – „Wolfsburg“ 1:0
63' [1 – 0] D.Kohras
63' T.Wernetas („Augsburg“) nerealizavo 11m. baudinio

„Freiburg“ – „Werder“ 0:1
35' [0:] F.Di Santo

„Schalke“ – „Hoffenheim“ 3:1
12' [1:0] C.Fuchsas
41' [2:0] M.Meyeris
53' [3:0] M.Meyeris
73' [3:1] K.Vollandas

„Mainz“ -„Gladbach“ 2:2
27' [0:1] Raffaelis
67' [0:2] Raffaelis
73' [1:] J.Geisas
77' [2:2] S.Okazaki