Be lyderių žaidusi PSG iškovojo trečią pergalę

Prancūzijos nacionalinio futbolo čempionato ketvirtąjį turą atidarė „Metz“ ir „Paris Saint Germain“ klubų akistata.
Angelis Di Maria
Angelis Di Maria / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai į Mecą atvyko be pagrindinių futbolininkų – klubo traumą yra patyręs Edinsonas Cavani, skausmus šlaunies srityje jaučia Kylianas Mbappe, o brazilas Neymaras jau greičiausiai artimiausiu metu grįš į Barseloną.

Nepaisant netekčių, Paryžiaus klubas rungtynes pradėjo uraganiniu greičiu ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Dar 11 žaidimo minutę nuo vienuolikos metrų žymės įvartį pelnė Angelis Di Maria.

43 minutę rezultatą padvigubino Maximas Choupo-Motingas, kamuolį įvartus pasiuntę galva. Rezultatyvų perdavimą atliko Marco Veratti.

Trečią pergalę iš keturių galimų įsirašę „Paris Saint Germain“ (9 tšk.) futbolininkai bent jau trumpam šoktelėjo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

Tiesa, ketvirtojo turo susitikimą dar žais „Rennes“ (9 tšk.) futbolininkai, kurie kol kas yra iškovoję visas tris pergales.

„Metz“ futbolininkai šiuo metu rikiuojasi 13 vietoje (4 tšk.).