Bilietus į pasaulio čempionatą užsitikrino Nigerija ir Kosta Rika

Nigerijos futbolininkai tapo pirmaisiais Afrikos kontinento atstovais, užsitikrinusiais tiesioginį kelialapį į 2018 metų pasaulio čempionatą. Bilietą po šeštadienio mačo turi ir Kosta Rika.
Kosta Rikos triumfas
Kosta Rikos triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Afrikos antrankos zonos B grupės rungtynėse Nigerija šeštadienį namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Zambijos rinktinę ir tapo nepavejama.

Pergalingą įvartį 73-ąją minutę nugalėtojams pelnė Londono „Arsenal“ žaidėjas Alexas Iwobi.

Nigerijai tai bus trečiasis iš eilės pasaulio čempionatas. Nuo debiuto 1994 metų pirmenybėse ereliai nežaidė tik 2006-ųjų čempionate Vokietijoje.

Šiaurės ir Centrinės Amerikos zonoje kelialapį į pasaulio čempionatą ir antrąją vietą grupėje užsitikrino Kosta Rikos rinktinė, šeštadienį namuose 1:1 sužaidusi su Hondūru.

E.Hernandezo įvartis 66-ąją minutę išvedė svečius į priekį, tačiau Kosta Rikai kelialapį garantavo K.Watsono įvartis jau penktąją pridėto laiko minutę.

Dėl likusio tiesioginio kelialapio Hondūras šioje zonoje dar varžosi su JAV ir Panama. Lemiamose rungtynėse amerikiečiai žais su autsaideriu Trinidadu ir Tobagu, Panama – su Kosta Rika, o Hondūras – su Meksika.

Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvarč.