„Borussia“ išmetė visus 4 baudinius pramušusį „Bayern“ iš Vokietijos taurės

Du kartus žaidėjai paslydo, vienas smūgis buvo atmuštas, o Manuelis Neueris sudrebino skersinį – taip Muncheno „Bayern“ sužaidė 11 metrų baudinių seriją. Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) pusfinalio rungtynėse „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ sužaidė lygiosiomis 1:1, tačiau po 11 metrų baudinių serijos į finalą pateko „Borussia“.
„Borussia“ futbolininkai
„Borussia“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

30-ąją minutę Robertas Lewandowskis su kamuoliu baudos aikštelėje turėjo du bandymus. Pirmuoju vartininko nuginkluoti nepavyko, tačiau įvartis įmuštas antruoju.

55 min. R.Lewandowskio smūgis sudrebino vartų skersinį, o po trijų minučių idealios progos neišnaudojo Thiago.

Bavarai už neišnaudotas progas buvo nubausti 75 min., kai po Henrikho Mkhitaryano rezultatą išlygino Pierre'as Emerickas Aubameyangas. Po įvarčio atsigavę „geltonai-juodi“ prieš pagrindinio laiko pabaigą dar turėjo puikų progų, bet komandoms teko žaisti pratęsimą.

102 min. baudos smūgio metu aukštai iššokęs Bastianas Schweinsteigeris smūgiu galva prieš pat vartus šovė per aukštai.

108 min. Kevinas Kamplas paliko „Borussia“ žaisti dešimtyje. Kamuolį praradęs slovėnas labai kvailai iš už nugaros nukirto B.Schweinsteigerį ir buvo išvarytas iš aikštės.

Pratęsimo pabaigoje „Bayern“ užspaudė varžovus prie vartų, tačiau „Borussia“ vartininkas Mitchellas Langerakas žaidė tiesiog fantastiškai.

Baudinių seriją „Bayern“ pradėjo dviem nesėkmingais smūgiais – tiek Philippas Lahmas, tiek Xabi Alonso atraminės kojose kone identiškai paslydo ir kamuolys skriejo pro šalį.

Ilkay Gundoganas ir Sebastianas Kehlis savo baudinius įmušė, o „Borussia“ vartų sargas M.Langerakas atmušė Mario Goetze bandymą. Manueliui Neueriui pavyko atmušti Matso Hummelso smūgį, tačiau pats prie kamuolio stojęs „Bayern“ vartininkas galingu smūgiu sudrebino skersinį ir mačas buvo baigtas.

Kitame pusfinalyje trečiadienį susitiks trečios lygos Bielefeldo „Armenia“ ir „Wolfsburg“.

Finalas gegužės 30-ąją tradiciškai vyks Berlyno olimpiniame stadione.