„Borussia“ prarado pirmuosius taškus Vokietijos čempionate

Trečiadienį vakare Vokietijos stadionuose pasibaigė 6-asis „Bundesliga“ pirmenybių turas. Pirmus taškus prarado Dortmundo „Borussia“ klubas.
Toljanas ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Toljanas ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tomo Tuchelio auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Hoffenheim“ klubu. Pastarasis pirmavo po 42-ąją minutę pelnyto Sebastiano Rudy įvarčio. Visgi, antrajame kėlinyje Dortmundo komandai pavyko rezultatą išlyginti – tą 55-ąją minutę padarė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas.

Nesėkmių seriją nutraukė penkerias iš eilės rungtynes pralaimėję Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai, kurie namuose 4:2 palaužė „Augsburg“.

Pergales namuose šventė „Schalke“ ir „Bayer“ ekipos. Gelzenkircheno klubas po Joelio Matipo ir Leroy‘aus Sane įvarčių 2:0 palaužė Frankfurto „Eintracht“. Tuo tarpu „Bayer“ 1:0 įveikė „Mainz“ komandą. Pergalę Lėverkuzeno komandai lėmė Javiero Hernandezo tikslus smūgis.

„Stuttgart“ ekipa išvykoje 3:1 nugalėjo „Hannover“ futbolininkus.

Po šio turo vienvaldžiais čempionato lyderiais tapo Miuncheno „Bayern“, kurie antradienį Roberto Lewandowskio vedami 5:1 sutriuškino „Wolfsburg“. Bavarai pirmauja su 18 taškų savo sąskaitoje.