Brazilai vos išnešė sveiką kailį (video)

Pergale šeštą kartą FIFA surengtą aštuonių komandų Konfederacijų taurės turnyrą Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) pradėjo pasaulio čempionai Italijos futbolininkai ir brazilai. Pastariesiems pergalę dvikovoje su Egiptu pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė Kaka.
Pergalę brazilams per pridėtą rungtynių laiką nuo 11 m baudinio išplėšė Kaka
Pergalę brazilams per pridėtą rungtynių laiką smūgiuodamas nuo 11 metrų žymos išplėšė Kaka. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

B grupės rungtynėse italai pirmadienį 3:1 (0:1) nugalėjo JAV rinktinę. Nuo 33 minutės be pašalinto iš aikštės Ricardo Clarko žaisdami amerikiečiai pirmieji įmušė įvartį – dar iki pertraukos 11 metrų baudinį realizavo Landonas Donovanas (41 min.).

Po pertraukos iniciatyva jau priklausė Italijos komandai – du įvarčius pelnė Giuseppe Rossi (58 ir 90+3 min.), vieną – Daniele De Rossi (72 min.).

Pirmosiose keturių ekipų B grupės rungtynėse Konfederacijų taurės nugalėtojos titulą ginanti Brazilijos rinktinė 4:3 (3:1) įveikė Egipto ekipą.

Pergalingą įvartį Kaka įmušė jau per teisėjo pridėtą laiką (90+1 min.) nuo 11 metrų žymos. Tai antrasis Kaka įvartis šiose rungtynėse. Jis pelnė ir pirmą rungtynių įvartį (5 min.). Dar po sykį nugalėtojų gretose pasižymėjo Luisas Fabiano (12 min.) ir Juanas (37 min.).

Egipto rinktinei, kuri rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Ahmedo Al Muhamadi (90 min.), įvarčius pelnė Zidanas (9 ir 55 min.) bei Mohamedas Shawky (54 min.).

Antrasis turas prasidės trečiadienį, kai A grupėje Europos čempionė Ispanija žais su Iraku, o šeimininkė PAR rinktinė susitiks su Naujosios Zelandijos komanda.