Brazilas Rivaldo futbolininko karjerą baigs gimtinėje

2002 metų pasaulio futbolo čempionas Brazilijos rinktinės gretose 38–erių metų saugas Rivaldo grįžta į gimtinę bei karjerą žada baigti žemesniojo šalies diviziono – San Paulo čempionato – „Mogi Mirim“ komandos gretose.
Brazilas Rivaldo
Brazilas Rivaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Geriausias 1999 metų pasaulio futbolininkas, buvęs „Mogi Mirim“ vienuolikės saugas, o dabar šio Brazilijos klubo prezidentas du pastaruosius sezonus tapo Uzbekijos futbolo čempionu su Taškento „Buniodkor“ komanda.

Per savo karjerą Rivaldo taip pat rungtyniavo „Santa Cruz“, „Corinthians“, „Palmeiras“ ir „Cruzeiro“ ekipose gimtinėje bei Europos klubuose – „AC Milan“ (Italija), „Barcelona“, La Korunjos „Deportivo“ (abu – Ispanija), Pirėjo „Olympiakos“ bei Atėnų AEK (abu – Graikija).

Brazilijos futbolininkas su „Barcelona“ dukart laimėjo Ispanijos pirmenybes bei 1998 metais iškovojo šalies taurę.

Su „AC Milan“ vienuolike Rivaldo tapo Italijos taurės bei UEFA supertaurės savininku.