Brazilijos ir Egipto futbolo rungtynių herojais tapo Jonas ir Ahmedas Hassanas

Pirmadienį Katare vykusiose kontrolinėse futbolo rungtynėse 2014 metų pasaulio čempionato šeimininkė Brazilijos rinktinė 2:0 (1:0) nugalėjo Afrikos čempionę Egipto vienuolikę.
Jonas pelnė du įvarčius
Jonas pelnė du įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Jonas (39 ir 59 min.).

Tačiau rungtynių didvyriu tapo Egipto rinktinės saugas Ahmedas Hassanas, sužaidęs savo 178-ąsias tarptautines rungtynes šalies nacionalinėje rinktinėje. 36-erių metų futbolininkas aikštėje pasirodė 74-ą minutę, pakeitęs Hosnį Abd Rabbou.

Būdamas 20-ties, Ahmedas Hassanas Egipto rinktinėje debiutavo dar 1995-aisiais metais ir, sužaidęs 178-ąsias rungtynes šalies rinktinėje pavijo rekordininką Saudo Arabijos rinktinės vartininką Mohamedą Al Deayeą, kuris karjerą baigė 2006-aisiais.

FIFA klasifikacijoje Egipto futbolininkai užima 29-ą vietą, o brazilai – penkti.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius