„Bundesliga“ pirmenybėse – kontroversiška Dortmundo „Borussia“ pergalė prieš „Hoffenheim“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šeštadienį buvo žaidžiami 32-ojo turo susitikimai. Daugiausia intrigos kėlė dvikova Dortmunde, kur vietos „Borussia“ akis į akį susitiko su šio sezono išsišokėliu „Hoffenheim“.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / „Scanpix“ nuotr.

Prieš mačą „Hofenheim“ žengė trečioje vietoje ir dviem taškais lenkė Dortmundo ekipą, bet šį kartą „Borussia“ šventė pergalę 2:1 ir aplenkė savo tiesioginius oponentus.

Tiesa, „geltonųjų“ pergalė šį kartą kiek kontroversiška. 4-ąją minutę Marco Reusas pabėgęs nuo gynėjų išvedė šeimininkus į priekį, tačiau vaizdo kartojime buvo akivaizdžiai matyti, kad futbolininkas gaudamas kamuolį buvo nuošalėje.

14-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas galėjo padvigubinti persvarą, bet nerealizavo 11 m baudinio.

Vis dėlto savo klaidą Gabono rinktinės lyderis ištaisė 86-ąją minutę, kai pelnė antrą įvartį.

Mačo pabaigoje Andrejus Kramaričas dar spėjo 11 metrų baudiniu rezultatą sušvelninti, tačiau išsivežti bent taško „Hoffenheim“ nepavyko.

Čempionų titulą jau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ namuose 1:0 pranoko „Darmstadt“, o svečiai galėjo išlyginti rezultatą, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Miuncheno „Bayern“ – „Darmstadt“ 1:0
18‘ [1:0] Julianas Bernatas
86’ Hamitas Altintopas („Darmstadt“) neįmušė 11m baudinio

Dortmundo „Borussia“ – „Hoffenheim“ 2:1
4‘ [1:0] Marco Reusas
83‘ [2:0] Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
86‘ [2:1] Andrejus Kramaričas (11m)