Bundeslygoje – aštuonių įvarčių drama: įspūdingą sugrįžimą pademonstravo „Borussia“

18-asis Vokietijos futbolo čempionato Bundeslygos turas prasidėjo tikru įvarčių lietumi Augsburge. Vietos futbolininkai antrojo kėlinio pradžioje turėjo saugų dviejų įvarčių pranašumą, tačiau susitikimą galiausiai pralaimėjo rezultatu 3:5 (1:0).

Šeimininkus į priekį 34-ąją minutę išvedė Florianas Niederlechneris, o tik prasidėjus antrajam kėliniui „Augsburg“ klubo persvarą padvigubino Marco Richteris.

49-ą minutę svečių įvarčių sąskaitą pagaliau atidarė Julianas Brandtas, tačiau jau minėtasis F.Niederlechneris dar kartą atitolino savo komandą.

Visgi likusi rungtynių dalis priklausė svečiams iš Dortmundo, o ypatingai – 19-os metų Norvegijos futbolo sensacijai Erlingui Brautui Halaandui.

Iš „Salzburg“ į Vokietijos futbolo galiūno gretas perėjęs norvegas į aikštę žengė 56-ąją minutę ir per likusį laiką sugebėjo įmušti hat-trick'ą. Dar vieną įvartį pridėjo kitas talentas Jadonas Sancho.

Tai buvo vos antrosios E.B.Haalando rungtynės vilkint „Borussia“ marškinėlius. Tris taškus įsirašęs klubas (33 tšk.) dabar yra ketvirtas.