Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Bundeslygos futbolo klubai baigė pirmą ratą (video)

Stipriausi Vokietijos futbolo klubai įpusėjo kovas nacionaliniame čempionate. Sekmadienį sužaisti paskutiniai šių metų susitikimai: baigę pirmą ratą klubai gavo trumpas kalėdines atostogas.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Paskutinės sekmadienio rungtynės padovanojo daug gerų emocijų – dvejose rungtynėse pelnyta net 12 įvarčių.

Rezultatyvumu blykstelėjo „Stuttgart“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Priešpaskutinę, 17–ąją, turnyro lentelės vietą užimantys Štutgarto žaidėjai namuose 3:5 nusileido 5–ojoje pozicijoje esantiems varžovams. Pirmame kėlinyje svečiai pelnė 3 „sausus“ įvarčius. Tiesa, antro kėlinio pradžioje M.Harnikas sugebėjo rezultatą sušvelninti, tačiau dar per 5 minutes autsaiderių komanda praleido du įvarčius. Šturtgarto klubą verta pagirti už kovingumą – susitikimo pabaigoje jiems vis dėlto pavyko rezultatą sušvelninti.

Kovingomis ir rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 baigėsi Leverkuzeno „Bayer“ ir „Freiburgo“ ekipos susitikimas vietą. Abi ekipos nepraranda vilčių pratęsti kovą dėl medalių: „Bayer“ turi 33 taškus ir užima 3–ąją vietą, „Freiburgo“ vienuolikė – šešta (28). Vienvalde čempionato lydere tebėra Dortmundo „Borussia“ – 43 taškai.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?