„Capital One Cup“: „Arsenal“ ir „Everton“ baigė kovą dėl trofėjaus

Antradienį Anglijoje nevyko „Premier“ lygos rungtynių, tačiau buvo žaidžiami „Capital One Cup“ pirmojo etapo susitikimai, kuriose užfiksuota netikėtimų.
Jackas Wilshere'as
Jackas Wilshere'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmoje staigmena įvyko „Emirates“ stadione, kur vietos Londono „Arsenal“ rezultatu 1-2 pralaimėjo „Southampton“ futbolininkams ir baigė savo žygį šiame turnyre.

Alexis Sanchezas puikiu baudos smūgiu 14-ąją minutę „kanonierius“ išvedė į priekį. Tačiau varžovai dar pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir išplėšė pergalę.

Taip pat kiek netikėtas rezulatas buvo užfiksuotas Kardife. „Swansea“ savo žiūrovų akivaizdoje rezutatu 3:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ ekipą.

Rezultatai:

„Arsenal“ 1 – 2 „Southampton“

14' [1 – 0] A.Sanchez

20' [1 – 1] D.Tadič (11m. baudinys)

40' [1 – 2] N.Clyne

„Swansea“ 3 – 0 „Everton“

28' [1 – 0] N.Dyer

64' [2 – 0] G.Sigurdsson

87' [3 – 0] M.Emmes

„Sunderland“ 1 – 2 „Stoke City“

16' [1 – 0] J.Altidore

31' [1 – 1] M.Muniesa

71' [1 – 2] M.Muniesa

„Fulham“ 2 – 1 „Doncaster“

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius