„Capital One“ taurę laimėję „Chelsea“ futbolininkai iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Sekmadienį Londone įvyko Anglijos „Capital One“ taurės finalas. Londono „Chelsea“ 2:0 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.
Johno Terry įvartis
Johno Terry įvartis / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Pirmasis įvartis į „Tottenham“ vartus krito pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę komandą į priekį išvedė Johnas Terry.

56-ąją minutę Cescas Fabregasas gavo kamuolį aikštės viduryje ir perdavė jį Diego Costai, kuris paleido kamuolį į vartus. Šis prieš atsidurdamas vartuose atsitrenkė į „Tottenham“ futbolininką Kyle'ą Walkerį, kuriam buvo įskaitytas įvartis į savus vartus.

Šis finalas buvo 2008 metų finalo pakartojimas. Tuomet pergalę 2:1 šventė „Tottenham“.

„Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ pirmauja su 60 taškų ir turi gerus šansus iškovoti nugalėtojų taurę. „Manchester City“ po pralaimėjimo „Liverpool“ atsilieka penkiais taškais. „Tottenham“ ekipa su 44 taškais „Premier“ lygoje užima septintąją vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams