Čempionų lyga: „Arsenal“ siaubo filmas ir neįtikėtinas S.Ramoso šou

Antradienio vakarą sužaistos atsakomosios Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Tiek Londone, tiek Neapolyje intriga buvo gyva tik vieną kėlinį. Antroje rungtynių pusėje viskas buvo kaip ant delno – „Real“ bendru rezultatu 6:2 nugalėjo „Napoli“, o „Bayern“ net 10:2 sutriuškino „Arsenal“. Madrido ir Miuncheno klubai tapo pirmaisiais ketvirtfinalio dalyviais.
Sergio Ramosas
Sergio Ramosas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Napoli“ – „Real“ 1:3

Bendras rezultatas: 2:6

„Napoli“ ekipą intrigą išlaikė tik vieną kėlinį. Drieso Mertenso įvartis 24-ąją minutę sukėlė audrą šeimininkų stadione. Italai puikiomis atakomis užbaigė pirmąjį kėlinį. Antrajame jiems trūko tik įvarčio, kad patektų į išsvajotąjį ketvirtfinalį.

Tačiau italų vakarėlį atšaukė Sergio Ramosas, kuris per penkias minutes įmušė du įvarčius ir užtikrino „Real“ pergalę. Gynėjas abu įvarčius mušė identiškai – kyšteldamas galvą po Toni Krooso kampinių. Tiesa, antrasis įvartis buvo įskaitytas į savus vartus D.Mertensui, kuris paskutinis lietė kamuolį.

Per pridėtą rungtynių laiką pasižymėti suspėjo Alvaro Morata.

Prieš dvi savaites „Real“ namuose 3:1 nugalėjo „Napoli“.

„Real“ į ketvirtfinalį pateko jau septintą sezoną iš eilės. „Napoli“ dar nei karto nėra patekę tarp aštuonių geriausiųjų.

Rungtynių eiga:

Antrasis kėlinys: „Napoli“ – „Real“ 1:3

90 min. ĮVARTIS. Alvaro Morata užtvirtino „Real“ pergalę. Futbolininkas pataisė atmuštą C.Ronaldo smūgį.

57 min. ĮVARTIS. S.Ramosas pasižymėjo dar kartą ir išvedė „Real“ į priekį. Gynėjas ir vėl mušė įvartį po kampinio, šįkart pakelto iš kito šono. Tiesa, įvartis buvo įskaitytas D.Mertensui, kuris paskutinis lietė kamuolį.

51 min. ĮVARTIS. Sergio Ramosas išlygino rezultatą ir sukomplikavo italų viltis. Gynėjas pasiuntė kamuolį į vartus galva po T.Krooso kampinio.

Pirmasis kėlinys: „Napoli“ – „Real“ 1:0

45 min. Kėlinio pabaigoje „Napoli“ aktyviai atakavo varžovų vartus, bet K.Navas pavojų neutralizavo. Smūgių į vartus statistika iškalbinga – 11:5 italų naudai. „Napoli“ reikia tik įvarčio, kad patektų į kitą etapą.

24 min. ĮVARTIS. Driesas Mertensas sušvelnino rezultatą ir sugrąžino intrigą. Tai jau penktas futbolininko įvartis šio sezono Čempionų lygoje. Puikų perdavimą atliko Marekas Hamšikas.

15 min. Madrido klubas rungtynių pradžioje kiek atsitraukė ir leido atakuoti savo varžovams. „Napoli“ tris kartus smūgiavo vartų link, bet didesnio pavojaus nesukūrė.

Startinės sudėtys:

„Napoli“: P.Reina, K.Koulibaly, R.Albiolis, F.Ghoulamas, E.Hysajus; M.Hamšikas, A.Diawara, Allanas; L.Insigne, D.Mertensas, J.Callejonas.

„Real“: K.Navasas; Marcelo, Pepe, S.Ramosas, D.Carvajalis; L.Modričius, Casemiro, T.Kroosas; C.Ronaldo, K.Benzema, G.Bale'as.

„Arsenal“ – „Bayern“ 1:5

Bendras rezultatas: 2:10

Londone rungtynės prasidėjo „Bayern“ sirgalių pokštu – jie stadioną nuklojo tualetiniu popieriumi. Taip įgeldami savo varžovams dėl gėdingo pasirodymo Miunchene.

Visgi 20-ąją minutę Theo Walcottas mušė įvartį, kuris atgaivino klubo optimistų viltis. Šios buvo palaidotos antrojo kėlinio pradžioje.

55-ąją minutę lemtingą klaidą padarė Laurentas Koscielny, kuris baudos aikštelėje pargriovė Robertą Lewandowskį. Teisėjai ne tik paskyrė 11 metrų baudinį į „Arsenal“ vartus, bet ir išvarė gynėją iš aikštės. Lenkas baudinį realizavo, o šeimininkai liko dešimtiese.

Tuomet ir prasidėjo Londono futbolininkų košmaras. Vienas po kito įvarčius mušė Arjenas Robbenas, Douglas Costa ir Arturo Vidalis.

Pirmosios rungtynės Miunchene baigėsi triuškinančia „Bayern“ pergale 5:1.

„Arsenal“ pastarąjį kartą ketvirtfinalyje žaidė 2010 metais.

Antrasis kėlinys: „Arsenal“ – „Bayern“ 1:5

85 min. ĮVARTIS. A.Vidalis pelnė dublį.

80 min. ĮVARTIS. Arturo Vidalis didino „Bayern“ pranašumą.

78 min. ĮVARTIS. Douglas Costa toliau triuškino „Arsenal“.

68 min. ĮVARTIS. Arjenas Robbenas dar vienu įvarčiu laidojo Londono ekipą. Tai buvo jau 29-as olando įvartis Čempionų lygoje per karjerą.

55 min. ĮVARTIS. L.Koscielny pargriovė R.Lewandowskį baudos aikštelėje ir buvo išvarytas iš aikštės. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Lenkijos puolėjas.

50 min. M.Hummelsas pasiuntė kamuolį į vartus, bet teisėjai teisingai nustatė nuošalę.

48 min. O.Giroud turėjo gerą progą pasižymėti, bet kamuolys skriejo virš vartų.

Pirmasis kėlinys: „Arsenal“ – „Bayern“ 1:0

45 min. Šeimininkai agresyviai pradėjo rungtynes, bet iki ketvirtfinalio jiems dar reikia trijų įvarčių.

44 min. J.Martinezas gavo geltoną kortelę už A.Ramsey pargriovimą.

39 min. Teisėjas geltonomis kortelėmis apdalijo susikibusius D.Alabą ir T.Walcottą.

20 min. ĮVARTIS. Theo Walcottas išvedė į priekį Londono klubą. Tai jau ketvirtas futbolininko įvartis Čempionų lygoje šiame sezone.

15 min. Pavojingą progą sukūrė O.Giroud, bet kamuolys atšoko nuo vartų konstrukcijos.

3 min. Rungtynių pradžioje Miuncheno klubo sirgaliai į aikštę primėtė tualetinio popieriaus. Taip parodydami, ką mano apie varžovų pasirodymą pirmosiose rungtynėse.

1 min. Startinėje sudėtyje turėjo pasirodyti Danny Welbeckas, bet futbolininkas susižeidė per apšilimą. Jį pakeitė Olivier Giroud.

„Arsenal“: D.Ospina; N.Monrealis, L.Koscielny, Sh.Mustafi, H.Bellerinas; G.Xhaka, T.Walcottas; A.Sanchezas, A.Ramsey, A.-O.Chamberlaine'as; O.Giroud.

„Bayern“: M.Neueris; M.Hummelsas, J.Martinezas, Rafinha; D.Alaba, X.Alonso, T.Alcantara; A.Vidalis, R.Lewandowskis, F.Ribery, A.Robbenas.