2015 04 22 /23:52

Čempionų lyga: Chicharito sudaužė „Atletico“ viltis, „Juventus“ atsilaikė prieš „Monaco“

Keturios stipriausios 2014-2015 metų UEFA Čempionų lygos sezono komandos yra Madrido „Real“, „Barcelona“, Turino „Juventus“ ir Miuncheno „Bayern“. Tai paaiškėjo trečiadienį po „Real“ klubo pergalės 1:0 prieš „Atletico“ ir „Juventus“ bei „Monaco“ lygiųjų 0:0.
Arda Turanas gavo raudoną kortelę
Arda Turanas gavo raudoną kortelę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Madrido „Atletico“ futbolininkai „Santiago Bernabeu“ stadione buvo užspausti prie savų vartų nuo pirmosios iki paskutinės mačo minutės ir nesugebėjo atlaikyti „Karališkojo klubo“ atakų.

„Real“ futbolininkai atliko net 23 smūgius, iš kurių 8 skriejo į vartų plotą, tačiau, kaip ir pirmose rungtynėse, „Atletico“ gelbėjo vartininkas Janas Oblakas.

Vis dėlto, 76 min. Arda Turanas gavo antrą geltoną kortelę už grubią pražangą ir paliko „Atletico“ žaisti dešimtiese.

Po šio epizodo „Real“ galutinai užsmaugė „Indėnus“ ir 88 minutę ne vieną progą rungtynėse turėjęs Javieras Hernandezas įmušė pergalingą įvartį. „Real“ įveikė „Atletico“ pirmą kartą per 8 pastaruosius susitikimus.

Kitose rungtynėse tarp „Monaco“ futbolininkų ir „Juventus“ ekipos užfiksuotos lygiosios 0:0.

„Monaco“ futbolininkai atliko 12 smūgių į vartus, o rungtynių pradžioje dominavo aikštėje, tačiau savo pranašumo nesugebėjo paversti įvarčiu.

Abi komandos į vartų plotą pataikė tik po kartą, nepaisant to, kad „Monaco“ bandė dvigubai dažniau.

90 min. Andrea Pirlo tolimu puikiu smūgiu pataikė į virpstą, tačiau ir be šio įvarčio „Senoji senjora“ pasiekė Čempionų lygos pusfinalį.

„Juventus“ šiame Čempionų lygos etape nežaidė nuo 2003 metų.

Rungtynių įvykiai:

„Real“ – „Atletico“ 0:0

90 min. Geltoną kortelę gavo A.Arbeloa, o netrukus ir Koke, pavojingai įvažiavęs į D.Carvajalio kojas.

88 min. ĮVARTIS! „Atletico“ gynyba neatlaikė, puiki sienelė išvedė C.Ronaldo į baudos aikštelę, o portugalas nepagailėjo perdavimo JAVIERUI HERNANDEZUI, kuris įmušė lengvą įvartį.

80 min. Proga J.Hernandezui! J.Oblakas ir toliau nepramušamas – vartininkas sugebėjo nukreipti meksikiečio smūgį nuo vartų.

76 min. RAUDONA KORTELĖ! Arda Turanas išvytas iš aikštės. Kovodamas dėl jau prarasto kamuolio turkas žaidė aukšta koja į Sergio Ramosą ir gavo geltoną kortelę, kuri jam antroji mače.

73 min.R.Garcia elgėsi netinkamai, krisdamas ant žemės koja spyrė R.Varane'ui bei gavo geltoną kortelę. Už emocijas kortelę gavo ir Pepe.

69 min. Puiki proga A.Turanui! Turkas įbėgo į baudos aikštelę ir galva smūgiavo tiesiai į vartų vidurį, kur I.Casillasas lengvai sugavo kamuolį.

65 min. Pirmasis keitimas. Vietoj A.Griezmanno į aikštę žengė R.Garcia.

60 min. „Atletico“ ekipa galvojo tik apie gynybą ir pirmąją antrojo kėlinio dalį buvo užspausta prie vartų. „Real“ atliko jau 15 smūgių, kėlė 8 kampinius.

44 min. JANAS OBLAKAS! „Atletico“ vartininkas nusiteikęs būti ir antro mačo didvyriu. C.Ronaldo dešinėje išbėgo vienas prieš vieną su vartininku, tačiau jo smūgis buvo atmuštas.

31 min. A.Turanas gavo geltoną kortelę.

30 min. J.Hernandezas! Meksikietis atliko galingą smūgį galva netoli vartų, tačiau nuo varžovo kamuolys skriejo už galinės linijos.

26 min. Prie pat baudos aikštelės pargriovus C.Ronaldo, „Real“ puolėjas J.Rodriguezas baudos smūgiu spyrė virš vartų.

23 min. 75:25 – tokiu skirtumu „Real“ pirmauja pagal kamuolio kontrolę.

21 min. Pirmasis mačo kampinis keltas prie „Real“ vartų, tačiau daug pavojaus tai nesukėlė.

13 min. Dar vienas stiprus C.Ronaldo smūgis į tolimąjį vartų šoną, tačiau smūgis pažeme skriejo pro šalį. „Atletico“ gynyba suklydo grubiai.

10 min. Galingas C.Ronaldo šūvis iš toli blokuojamas „Atletico“ gynėjų.

5 min. S.Ramosui varžovas ranka pataikė į veidą, tačiau kortelės teisėjas netraukė.

Carlo Ancelotti šiandien nusprendė žaisti su penkiais nominaliais gynėjais, kurių vienas, Pepe, žais atraminio saugo pozicijoje.

„Monaco“ – „Juventus“ 0:0

90 min. A.Pirlo! Tolimas ir galingas saugo smūgis sudrebino virpstą.

86 min. C.Tevezas nubaustas geltona kortele.

77 min. Du keitimai. „Monaco“ ekipoje A.Martialą pakeitė V.Germainas, o „Juventus“ gretose A.Vidalį pakeitė R.Pereyra.

69 min. „Juventus“ gretose vietoj A.Moratos aikštėje pasirodė F.Llorente.

58 min. „Monaco“ futbolininkams reikėjo įvarčio ir pagal kamuolio kontrolę jie toliau užtikrintai pirmavo – 58:42. Pagal smūgius į vartus – 9:2.

50 min. Geltoną kortelę gavo B.Silva.

45 min. CARLOSAS TEVEZAS! „Juventus“ puolėjas kėlinį galėjo užbaigti įvarčiu, tačiau smūgiavo per stipriai, nors turėjo gerą progą.

25 min. „Monaco“ futbolininkai ir toliau dominavo rungtynėse, jie jau atliko keturis smūgius, iš kurių du gynėjams teko blokuoti. „Juve“ jau turi 7 pražangas.

15 min. Per pirmas 15 minučių kamuolio kontrolė buvo „Monaco“ pusėje – persvara siekė net 60:40.

6 min. Pirmą labai pavojingą smūgį į vartus atliko G.Kondogbia, tačiau kamuolys skriejo pro šalį.

1 min. Geltona kortelė parodyta Giorgio Chiellini.

Starto sudėtys:

„Real“: I.Casillasas; D.Carvajalis, S.Ramosas, R.Varane'as, F.Coentrao; Pepe, T.Kroosas, Isco, J.Rodriguezas; C.Ronaldo, Chicharito.

„Atletico“: J.Oblakas; Juanfranas, Miranda, D.Godínas, J.Gámezas; A.Turanas, Tiago, Koke, S.Niguezas; A.Griezmannas, M.Mandžukičius.

„Monaco“: D.Subasičius; Fabinho, L.Kurzawa, A.Abdennouras, A.Raggi, J.Moutinho, B.Silva, G.Kondogbia, J.Toulalanas, Y.F.Carrasco, A.Martialas.

„Juventus“: G.Buffonas; A.Barzagli, L.Bonucci, G.Chiellini; S.Lichtsteineris, A.Vidalir, A.Pirlo, C.Marchisio, P.Evra; C.Tevezas, A.Morata.

„Real“ – „Atletico“

Pirmasis Madrido ekipų susitikimas prieš savaitę „Vicente Calderon“ stadione pasibaigė be įvarčių. Per pastaruosius 7 susitikimus „Real“ ekipa nė karto neįveikė „Atletico“: 3 lygiosios ir 4 „Atleti“ pergalės, iš kurių viena net  4:0.

Šįkart „Real“ ekipai negalės padėti net 4 itin svarbūs futbolininkai: Garethas Bale'as, Karimas Benzema ir Luka Modričius yra traumuoti, o Marcelo nežais dėl diskvalifikacijos. „Atletico“ gretose dėl kortelių nežais Mario Suarezas, o visi kiti yra sveiki.

graphicnews.com nuotr./Čempionų lygos ketvirtfinalis – įdomūs faktai

„Monaco“ – „Juventus“

Puikiai išvykoje gynyboje žaidę „Monaco“ futbolininkai ir puolime turėjo labai gerų progų įvarčiams, tačiau visiškai kvailoje situacijoje užsidirbo 11 metrų baudinį, tad „Juve“ laimėjo 1:0.

Per abi komandas galime paminėti vienintelį Paulą Pogbą, kurio trauma yra ypač stipri netektis „Juventus“ ekipai. Nors traumuotų yra ir daugiau, tačiau tai ne patys svarbiausi žaidėjai abiejose komandose. Pirmose rungtynėse baudinį realizavęs Arturo Vidalis serga, tad ties jo dalyvavimu mače kabo klaustukas. Tai irgi btų skaudi netektis „Juvei“.