Čempionų lyga: Zlatano Ibrahimovičiaus pokeris ir triuškinančios PSG, „Bayern“ bei Lėverkuzeno „Bayer“ pergalės

Trečiadienio vakarą sužaistos dar septynerios UEFA Čempionų lygos rungtynės – įspūdingas pergalės šventė grupės lyderės PSG, „Galatasaray“ ir „Bayern“, be atokvėpio šturmavusios priešininkių vartus. Vakaro žaidėju drąsiai galima karūnuoti Zlataną Ibrahimovičių – į varžovų vartus jis pasiuntė 4 taiklius smūgius.
Edinsonas Cavani,  Zlatanas Ibrahimovičius
Edinsonas Cavani, Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Kiek kuklesnėmis pergalėmis džiaugėsi „Manchester United“ ir Stambulo „Galatasaray“ ekipos, o Lisabonos „Benfica“ ir Pirėjo „Olympiakos“ ekipos išsiskyrė sužaidusios lygiosiomis.

„Manchester United“ – „Real Sociedad“ 1:0
[1:0] Inigo Martinezas (į savus vartus) 2 min.

Ekipai iš Ukrainos vakaras buvo sunkus – teko stoti prieš galingąjį vokiečių puolimą. „Šachtar“ vienuolikei atlaikyti smūgių krušos nepavyko – kamuolį iš vartų traukė net 4 kartus. Tačiau S.Kiesslingas šios rungtynės buvo ne prastos – futbolininkas sėkmingai įveikė ukrainiečių gynybą net du kartus.

„Real Sociedad“ futbolininkai, o ypač I.Martinezas, susitikimą su „Manchester United“ prisimins tikrai ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis. Negana to, kad ispanai pralaimėjo anglams, dar pralaimėjo dėl savo pačių klaidos. Vos prasidėjus mačui I.Martinezas pasiuntė kamuolį į savo vartus. Nuo pirmų rungtynių minučių sugniuždyta „Real Sociedad“ ekipa neatsitiesė – pralaimėta 0:1.

B grupė: „Galatasaray“ pergalė ir du C.Ronaldo įvarčiai

Madrido „Real“ – „Juventus“ 2:1
[1:0] C.Ronaldo 4 min.
[1:1] F.Llorente 22 min.
[2 :1]C.Ronaldo (11m. baudinys) 29 min
G.Chiellini pašalintas iš aikštės 48 min.

Stambulo „Galatasaray“ – „Copenhagen“ 3:1
[1:0] F.Melo 10 min.
[2:0] W.Sneijderis 38 min.
[3:0] D.Drogba 45 min.
[3:1] Claudemiras 88 min.

Vienas laukiamiausių vakaro – „Real“ ir „Juventus“ akistata. Nors mačas nepasižymėjo tokiu rezultatyvumu kaip kiti vakaro susitikimai, jame galima būtų išskirti C.Ronaldo dublį. Antrąjį savo įvartį futbolo žvaigždė pelnė nuo 11 metrų atžymos. 48 minutę „Juventus“ ekipa patyrė nesėkmę – G.Chiellini nubaustas raudona kortele ir pašalintas iš aikštės.

Stambulo „Galatasaray“ klubas parodė charakterį ir iškovojo pergalę prieš danų „Copenhagen“ klubą, taip pridėdamas sau tris taškus ir aplenkdamas vakaro varžovą turnyrinėje lentelėje. Stambulo futbolininkai savo pajėgumą buvo pasiryžę įrodyti nuo pat rungtynių pradžios – pirmasis įvartis įmuštas jau 10-ąją minutę. Po to sekė W.Sneijderio ir D.Drogba pasirodymai, po kurių danai jau mažai galėjo tikėtis pergalės. 88 minutę įmuštas Claudemirio įvartis jau buvo tik menka paguoda į grupės autsaiderio vietą nusiritusiam klubui.

[0:5] Z.Ibrahimovičius 62 min.

C grupės lyderė PSG ekipa padovanojo gerą futbolo pamoką Briuselio „Anderlecht“ futbolininkams. Z.Ibrahimovičius tapo svarbiausiu mokytoju – niekas negalėjo jo sustabdyti. Futbolininkas pelnė keturis įvarčius ir padovanojo savo komandai pergalę. Prie šio vakaro žvaigždės 52 min prisijungė ir E.Cavani.

Briuselio „Anderlecht“ ir toliau liko be taškų ir tenkinasi paskutine vieta grupėje.

Portugalų ir graikų susitikimas vienintelis trečiadienio vakarą baigėsi be nugalėtojų. Pirmame kėlinyje į savo pusę rezultatą persvėrė A.Dominguezas. Portugalai jau mintyse skaičiavo taškus ir džiaugėsi trimis taškais bei 2 vieta grupėje, tačiau planus pakoregavo O.Cardozo. Jis 88 minutę išplėšė savo komandai lygiąsias ir sugadino „Benfica“ šventę.

D grupė: užtikrinta „Bayern“ pergalė ir F.Ribery dublis

CSKA – „Manchester City“ 1:2
[1:0] Z.Tosičius 32 min.
[1:1] S.Aguero 34 min.
[1:2] S.Aguero 42 min.

Rungtynes dėl antros vietos D grupėje sėkmingiau pradėjo CSKA futbolininkai. 32-ąją minutę pasižymėjo Z.Tosičius. Ilgau laukti „Manchester City“ atsakymo nereikėjo – po dviejų minučių S.Aguero išlygino rezultatą. Tas pats futbolininkas ir išsprendė visus mačo klausimus dar iki ilgosios pertraukos. 42 min S.Aguero įmušė įvartį ir – dublis. Antrajame kėlinyje rusų komandai nepavyko nuginkluoti varžovų ir teko palikti aikštę su pralaimėjimo kartėliu.

Miuncheno „Bayern“ – Pilzeno „Viktoria" 5:0
[1:0] F.Ribery (11m. baudinys) 25 min.
[2:0] D.Alaba 37 min.
[3:0] F.Ribery 61 min.
[4:0] B.Schweinsteigeris 64 min.
[5:0] M.Gotze 90 min.

Miuncheno „Bayern“ ekipa, susitikusi su „Viktoria" klubu, siautėjo kaip reta. 25 minutę įvarčių šou pradėjo F.Ribery. Jo pėdomis sekė ir D.Alaba. Po pertraukos vokiečiai ir toliau negailėjo savo varžovų – įmušė dar tris įvarčius. F.Ribery džiaugėsi dvigubu dubliu, o „Bayern“ triuškinančia pergale.

„Viktoria" klubui kaip iki šiol sunkiai sekėsi pelnyti taškus, taip nepasisekė ir šiandien. Savo sąskaitoje turėdami nulį Pilzeno futbolininkai rikiuojasi paskutinėje lentelės vietoje.