Čempionų lyga: pergalingas Cristiano Ronaldo dublis ir „Liverpool“ šou

Čempionų lyga padovanojo dar vieną kvapą gniaužiantį vakarą. Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse pergales šventė Madrido „Real“ ir „Liverpool“.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Real“ – PSG 3:1

Įnirtingose rungtynėse pirmieji pasižymėjo paryžiečiai. Adrienas Rabiot atsidūrė laiku ir vietoje tiesiai prieš „Real“ vartus ir įmušė po elegantiško Neymaro perdavimo.

Jų džiaugsmas ilgai netruko. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Giovani Lo Celso neleistinai baudos aikštelėje stabdė Toni Kroosą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į PSG vartus. Jį realizavo Cristiano Ronaldo.

Portugalas tapo pirmuoju futbolininku istorijoje, pelniusiu 100 įvarčių vienai Čempionų lygos komandai. C.Ronaldo pelnė jau bent 10 įvarčių septintame Čempionų lygos sezone iš eilės. Jokiam kitam futbolininkui nėra pavykę to padaryti daugiau nei du sezonus.

83-iąją minutę Madrido klubui persvarą suteikė Cristiano Ronaldo, kuris keliu nukreipė kamuolį į vartus po Marco Asensio perdavimo. Šis saugas buvo ką tik pasirodęs po keitimo.

Dar po kelių minučių rankas į viršų kėlė Marcelo, kuris pasižymėjo vėl po puikaus Marco Asensio perdavimo.

Ispanijos ekipa net 12 kartų laimėjo elitinį žemyno klubų turnyrą. Tai geriausias rezultatas tarp visų Europos ekipų. Madrido futbolininkai UEFA Čempionų lygoje stipriausi buvo du pastaruosius sezonus.

PSG šio trofėjaus neiškovojo nė sykio.

Madrido ekipa buksuoja Ispanijos čempionate, kuriame užima tik ketvirtąją vietą – nuo pirmaujančios „Barcelona“ ekipos atsilieka net 17 taškų, nuo Madrido „Atletico“ – 10.

PSG tvirtai įsitaisė Prancūzijos pirmenybių turnyro lentelės viršūnėje. Paryžiaus klubas turi 12 taškų daugiau už artimiausią persekiotoją „Monaco“.

„Porto“ – „Liverpool“ 0:5

Liverpulio futbolininkai žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link. Jau pirmose rungtynėse Portugalijoje „Liverpool“ šventė užtikrintą pergalę 5:0.

25-ąją minutę į priekį svečius išvedė Sadio Mane. Vos po keturių minučių „Liverpool“ persvarą padvigubino Mohamedas Salahas.

Antrojo kėlinio pradžioje dar kartą pasižymėjo S.Mane. 69-ąją minutę kontratakos metu sublizgėjo ir Roberto Firmino. Rungtynių pabaigoje S.Mane mušė jau trečiąjį įvartį.

„Liverpool“ klubas Čempionų lygos atkrintamosiose žaidžia pirmą kartą nuo 2008-09 metų sezono.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 6 dieną.