Čempionų lygos beprotybė – 7 įvarčių dramoje „Tottenham“ išspyrė „Manchester City“ ekipą

Trečiadienį Čempionų lygoje lijo įvarčiais. Anglijoje įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai „Manchester City“ atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose šventė pergalę 4:3, tačiau į pusfinalį bendru rezultatu 4:4 pateko Londono „Tottenham”. Portugalijoje „Liverpool“ 4:1 sutriuškino „Porto“ ir daug lengvesniu keliu pateko tarp keturių geriausių klubų.
Fernando Llorente
Fernando Llorente / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ – „Tottenham“ 4:3

Bendras rezultatas: 4:4

Čempionų lyga „Etihad“ stadione prasidėjo beprotišku ritmu. Sužaidus 21 minutę „Manchester City“ jau pirmavo 3:2. Tai buvo greičiausi penki mačo įvarčiai Čempionų lygos istorijoje.

Įvarčių karuselę ketvirtąją rungtynių minutę užvedė Raheemas Sterlingas, kuris puikiu tolimu smūgiu išvedė į priekį šeimininkus ir išlygino serijos rezultatą. Tačiau Mančesterio gerbėjų šėliones tribūnose po kelių minučių nutraukė Sonas Heung-minas, kuris įmušė du įvarčius per tris minutes.

Pirma, puolėjas iš Pietų Korėjos pasiuntė kamuolį į vartų vidurį ir paliko Hugo Llorisą bejėgiškai gulėti. Mančesterio klubo gynėjai akivaizdžiai nesugebėjo atsigauti, kai buvo antrą kartą išmaudyti ir kamuolys vėl atsidūrė tinkle.

Būtent pietų korėjiečio įvartis atnešė „Tottenham“ pergalę pirmose ketvirtfinalio rungtynėse.

Tačiau „Manchester City“ nesudėjo ginklų ir jau vienuoliktą minutę rezultatas buvo lygus 2:2. Bernardo Silva po rikošeto išlygino rezultatą. Dar po dešimties minučių R.Sterlingas pelnė dublį, kai jam budint šalia vartų perdavimo nepagailėjo Kevinas de Bruyne.

„Manchester City“ pirmą kartą šioje serijoje išsiveržė į priekį 59 minutę, kai žaibiškoje atakoje puikiai finišavo Sergio Aguero. Argentiniečiui jau trečią rezultatyvų perdavimą šiose rungtynėse paserviravo Kevinas de Bruyne.

Lemiamą įvartį šioje serijoje įmušė po keitimo pasirodęs Fernando Llorente, kuris po kampinio klubu nukreipė kamuolį į vartus ir suteikė pranašumą „Tottenham“ ekipai. VAR technologija dar buvo patikrinta, ar ispanas nesinaudojo ranka.

Jau per pridėtą rungtynių laiką įvartį įmušė ir atrodė Mančesterio klubą išgelbėjo R.Sterlingas, bet VAR greitai nustatė nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Antrojo kėlinio pradžioje serijos didvyris Sonas Heung-minas gavo geltonę kortelę ir turės praleisti pirmas pusfinalio rungtynes su Amsterdamo „Ajax“.

„Tottenham“ klubas priverstas verstis be savo lyderio, traumą patyrusio Harry Kane'o.

Pusfinalyje „Tottenham Hotspur“ susikaus su pasakiškai rungtyniaujančia Amsterdamo „Ajax“ komanda, kuri iš turnyro pašalino Turino „Juventus“.

„Porto“ – „Liverpool“ 1:4

Bendras rezultatas: 1:6

Daug mažiau dramos buvo Porto mieste Portugalijoje. Čia „Liverpool“ šventė pergalę 4:1 ir bendru rezultatu 6:1 sutriuškino „Porto“ futbolininkus.

26 minutę pirmąjį įvartį įmušė Sadio Mane. Įvartis buvo įskaitytas tik po VAR peržiūros, nes šoninis teisėjas buvo užfiksavęs nuošalę. 65 minutę dar vieną įvartį pridėjo Mohamedas Salah.

69 minutę rezultatą dar sušvelnino Ederis Militao, pasižymėjęs galva po kampinio. Tokiu pačiu būdu 77 minutę pasižymėjo „Liverpool“ puolėjas Roberto Firmino. Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Virgilas Van Dijkas.

„Liverpool“ pusfinalyje susitiks su „Barcelona“, kuri ketvirtfinalyje bendru rezultatu 4:0 sutriuškino „Manchester United“.

„Liverpool“ į pusfinalį pateko antrą sezoną iš eilės.