Čempionų lyga: „Real“ sutriuškintas Paryžiuje, „Atletico“ atgimė prieš „Juventus“

Trečiadienio Čempionų lygos vakaras futbolo gurmanams serviravo keletą aukščiausios klasės rungtynių: Madrido „Atletico“ priėmė Turino „Juventus, o „Paris Saint-Germain“ namuose egzaminavo Madrido „Real“.
„Paris Saint-Germain“ ir Madrido „Atletico“
„Paris Saint-Germain“ ir Madrido „Atletico“ / „Scanpix“ nuotr.

A grupė

Paryžiuje muziką užsakinėjo šeimininkai – PSG net 3:0 nugalėjo Madrido „Real“ klubą.

Du įvarčius dar iki pertraukos pelnė Angelis Di Maria, pasižymėjęs 14-ąją ir 33-ąją minutėmis. Beje, jis tapo vos antruoju futbolininku Čempionų lygos istorijoje, dukart per rungtynes sugebėjusiu mušti ir į „Real“, ir į „Barcelona“ ekipos vartus.

Garethas Bale'as 35-ąją minutę buvo sušvelninęs rezultatą, tačiau VAR peržiūra parodė, kad valas sužaidė ranka, tad įvartis buvo anuliuotas.

Paskutinę vinį į „Real“ vartus 90-ąją minutę smeigė Thomasas Meunier.

Įdomu tai, kad PSG šiame mače vertėsi be Kyliano Mbappe, Neymaro ir Edinsono Cavani.

D grupė

Į Madridą vėl grįžo Cristiano Ronaldo, ilgą laiką gynęs „Real“ garbę. Portugalijos rinktinės superžvaigždė su „Juventus“ nesugebėjo palaužti „Atletico“ ekipos – mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmajame kėlinyje komandos įvarčių nepelnė, bet tiksliau ir pavojingiau žaidė „Wanda Metropolitano“ šeimininkai.

Vis tik po pertraukos Juanas Cuadrado, sulaukęs Gonzalo Higuaino perdavimo, nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimąjį vartų kampą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Turino „Juventus“

Nemalonus epizodas nutiko po Sami Khediros smūgio aikštės viduryje – kamuolys pataikė tiesiai teisėjui Danny Makkelie į veidą. Arbitras krito ant vejos, bet ko kelių minučių galėjo tęsti rungtynes.

O štai 65-ąją minutę Janas Oblakas traukė antrą kamuolį iš savo vartų. Alexas Sandro atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, o įvartį galva pelnė Blaise'as Matuidi.

Madrido publika atgijo 70-ąją minutę, kai baudos aikštelėje kamuolį surado ir skirtumą galva sušvelnino vidurio gynėjas Stefanas Savičius.

Diego Simeone triumfavo 90-ąją minutę, kai Hectoras Herrera po kampinio nukreipė kamuolį į „Juventus“ vartus – 2:2.

Pergalę svečiams dar galėjo išplėšti C.Ronaldo, kuris per pridėtą laiką turėjo gerą progą, tačiau į vartus nepataikė.

Lėverkuzeno „Bayer“ – Maskvos „Lokomotiv“ 1:2

Maskvos „Lokomotiv“ 1 1 0 0 1 3
Madrido „Atletico“ 1 0 1 0 0 1
Turino „Juventus“ 1 0 1 0 0 1
Lėverkuzeno „Bayer“ 1 0 0 1 -1 0

B grupė

Miuncheno „Bayern“ namuose 3:0 palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą, kuris Čempionų lygos atrankoje šią vasarą eliminavo Marijampolės „Sūduvą“.

Kingsley Comanas 34-ąją rungtynių minutę išvedė šeimininkus į priekį, o antrajame kėlinyje pergalę įtvirtino 80-ąją minutę mušęs Robertas Lewandowkis ir 90-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntęs Thomasas Muelleris.

Pirėjo „Olympiakos“ – Londono „Tottenham Hotspur“ 2:2