Publikuota: 2019 rugsėjo 17d. 23:59

Čempionų lyga startavo sensacijomis – pralaimėjo „Liverpool“ ir „Chelsea“

Sadio Mane
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Sadio Mane

Antradienį sugrįžo jos didenybė Čempionų lyga. Tai buvo sunkus vakaras favoritams. Pralaimėjimus patyrė „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“, o „Barcelona“ tenkinosi lygiosiomis.

E grupė

Čempionų titulą ginantis Liverpulio klubas naują sezoną pradėjo pralaimėjimu 0:2 „Napoli“ ekipai.

80 minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Teisėjas Felixas Brychas paskyrė 11 metrų baudinį į „Liverpool“ vartus po Andrew Robertsono pražangos prieš Jose Callejoną. Jį realizavo Driesas Mertensas.

Per pridėtą rungtynių laiką „Napoli“ išnaudojo Virgilo van Dijko klaidą. Šis praktiškai perdavė kamuolį Fernando Llorente, kuriam teliko paridenti jį į vartus.

Anglijos ir Italijos ekipos toje pačioje grupėje atsidūrė antrus metus iš eilės.

Kitose grupės rungtynėse „Salzburg“ klubas net 6:2 sutriuškino „Genk“.

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Taškai
„Salzburg“ 1 1 0 0 4 3
„Napoli“ 1 1 0 0 2 3
„Genk“ 1 0 0 1 -4 0
„Liverpool“ 1 0 0 1 -2 0

F grupė

Vokietijoje „Barcelona“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su Dortmundo „Borussia“ ekipa.

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs Lionelis Messi stebuklų nepademonstravo, tačiau rungtynės galėjo baigtis dar liūdniau katalonams.

55 minutę buvo paskirtas 11 metrų baudinys į „Barcelona“ vartus, bet Marcas-Andre ter Stegenas atrėmė Marco Reuso smūgį.

Kitose F grupės rungtynėse Milano „Inter“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Prahos „Slavia“.

„Borussia“ 1 0 1 0 0 1
„Barcelona“ 1 0 1 0 0 1
„Inter“ 1 0 1 0 0 1
„Slavia“ 1 0 1 0 0 1

H grupė

Londono „Chelsea“ namuose 0:1 nusileido „Valencia“ ekipai, kuri Anglijos klubą nugalėjo pirmą kartą istorijoje.

16 minutę Masonas Mountas patyrė traumą ir Frankas Lampardas buvo priverstas atlikti keitimą. Aikštėje pasirodė Pedro.

Pirmasis įvartis krito tik 75 minutę, kai Rodrigo išvedė į priekį „Valencia“ ekipą.

Rungtynių pabaigoje Danielis Wassas gynyboje sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Valencia“ vartus. Rossas Barkley stojo mušti baudinio, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Tai buvo debiutas F.Lampardui Čempionų lygoje trenerio pareigose.

Valensijos ekipa praėjusią savaitę netikėtai atleido trenerį Marcelino. Jį pakeitė Albertas Celadesas.

Kitose grupės rungtynėse Amsterdamo „Ajax“ 3:0 sutriuškino „Lille“ ekipą.