Čempionų lyga: „Tottenham Hotspur“ iššvaistė persvarą ir Pirėjuje pergalės nešventė

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos vakaras prasidėjo tikra futbolo drama Pirėjuje, kur „Olympiakos“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir 2:2 sužaidė su Londono „Tottenham Hotspur“.
Pirėjo „Olympiakos“ – Londono „Tottenham Hotspur“
Pirėjo „Olympiakos“ – Londono „Tottenham Hotspur“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimo pradžia svečiams iš Londono buvo sėkminga ir nieko blogo nežadėjo.

Harry Kane'as 26-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, o jau 30-ąją minutę puikiu smūgiu skirtumą padvigubino Lucasas Moura.

Vis tik nemažai atakavę aikštės šeimininkai savo pasiekė prieš pat pertrauką – 44-ąją minutę Danielis Podence'as puikiai sukontroliavo kamuolį ir mušė pirmąjį „Olympiakos“ įvartį.

Po pertraukos teisėjas Gianluca Rocchi už pražangą baudos aikštėje parodė į 11 metrų žymą ir skyrė baudinį į „Tottenham Hotspur“ vartus. Tiksliu smūgiu rezultatą 54-ąją minutę išlygino Mathieu Valbuena.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Pirėjo „Olympiakos“

Nors abi komandos dar galėjo mušti pergalingą įvartį, kamuolys nei vienų vartų tinkle taip ir nesuspurdėjo.

Šias rungtynes tribūnose stebėjo ir Mindaugas Kuzminskas, šį sezoną žaisiantis Pirėjo „Olympiakos“ krepšinio komandoje.

Kitose ankstyvosiose trečiadienio rungtynėse „Brugge“ ekipa namuose 0:0 sužaidė su Stambulo „Galatasaray“.