Čempionų lyga: vadovaujant D.Rumšui „Man City“ žvaigždynas nepasigailėjo danų

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar aštuonios trečio turo rungtynės, po kurių trečiąsias pergales įsirašė Europos futbolo sunkiasvoriai – Madrido „Real“ ir „Manchester City“. Pastarojo žvaigždynui švilpė geriausias Lietuvos arbitras Donatas Rumšas.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iš E grupės dugno sugebėjo pakilti slogiai šiemetinę kampaniją pradėjęs Londono „Chelsea“ klubas, kuris savo aikštėje 3:0 sutriuškino „Milan“ ekipą.

24-ąją minutę įmušė prancūzas Wesley Fofana, o antrajame kėlinyje pergalę įtvirtino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas ir Reece'as Jamesas.

Įpusėjus grupių varžyboms grupėje pirmauja Austrijos čempionas „Salzburg“, kuris šįsyk 1:0 savo aikštėje nugalėjo Zagrebo „Dinamo“.

71-ąją minutę pasižymėjo Noah Okaforas.

F grupėje ir toliau neklumpa Madrido „Real“ ekipa, savo aikštėje 2:1 nugalėjęs karo purtomai Ukrainai atstovaujantį Donecko „Šachtar“.

Titulą ginantis Madrido klubas laimėjo visus tris mačus, o šįkart įvarčius mušė jaunosios kartos atstovai – Vinicius Junioras ir Rodrygo.

Ukrainiečiams paguodos įvartį įmušė Oleksandras Zubkovas.

Kitame grupės mače pagaliau pergalę iškovojo dviem pralaimėjimais startavęs „RB Leipzig“, 3:1 savo aikštėje susitvarkęs su Glazgo „Celtic“.

G grupėje trečią pergalę iškovojo Anglijos čempionas „Manchester CIty“, namuose 5:0 pranokęs Danijos stipriausią ekipą „Kobenhavn“.

Šioms rungtynėms teisėjavo geriausias Lietuvos arbitras Donatas Rumšas.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė sunkiai sezono pradžioje sustabdomas Erlingas Haalandas, po sykį pasižymėjo Riyadas Mahrezas ir Julianas Alvarezas, o penktą įvartį danai įsimušė į savo vartus.

Kitame grupės mače Dortmundo „Borussia“ svečiuose 4:1 nugalėjo stipriai sezono pradžioje stringančią „Sevilla“ ekipą.

H grupėje pergalių serijos nepavyko pratęsti „Paris Saint Germain“ žvaigždynui, 1:1 svečiuose sužaidusiam su Lisabonos „Benfica“.

22-ąją minutę pasižymėjo Lionelis Messi, bet 41-ąją Danilo įsimušė į savo vartus.

Portugalijos klubas irgi buvo kampaniją pradėjęs dviem pergalėmis.

Kitame grupės mače Turino „Juventus“ dviejų Adrieno Rabiot ir vieno Dušano Vlahovičiaus įvarčių dėka įsirašė pirmuosius taškus, 3:1 pranokęs Haifos „Maccabi“.