Čempionų lyga: „Zenit“ artėja prie atkrintamųjų, Valensijoje – įspūdingos lygiosios

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį jau sužaistos dvejos rungtynės, po kurių svarbų žingsnį link atkrintamųjų žengė Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas.
Christianas Pulisicas
Christianas Pulisičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu „Valencia“ namuose su Londono „Chelsea“ sužaidė lygiosiomis 2:2 ir į H grupės turnyro lentelę įnešė dar daugiau sumaišties.

40-ąją minutę Carlosas Soleras išvedė šeimininkus į priekį, bet jau po minutės Mateo Kovačičius puikiai smūgiavo iš toli į apatinį vartų kampą ir rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Christianas Pulisičius (50 min.) pasinaudojo sumaištimi „šikšnosparnių“ baudos aikštelėj ir išvedė „Chelsea“ į priekį. Šį įvartį arbitras įskaitė po VAR peržiūros, nors iš pradžių buvo užfiksavęs nuošalę.

65-ąją „Valencia“ kapitonas Dani Parejo turėjo puikią galimybę atstatyti pusiausvyrą, bet Kepa sugebėjo varžovo baudinį atremti.

Visgi 82-ąją minutę Danielis Wassas paleido fantastišką tolimą bombą ir kamuolys nuo virpsto nusileido svečių vartuose – 2:2.

Kitame mače trečiadienį „Lille“ susitiks su Amsterdamo „Ajax“.

Paskutiniame ture „Valencia“ vyks į Amsterdamą, o „Chelsea“ namuose priims „Lille“.

H grupė
1. Valencia 5 2 2 1 8:7 8
2. Chelsea 5 2 2 1 9:8 8
3. Ajax 4 2 1 1 10:5 7
4. Lille 4 0 1 3 3:10 1

G grupėje labai svarbią pergalę namuose iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“.

Rusijos čempionai 2:0 namuose nukovė „Lyon“ futbolininkus ir pakilo į antrąją poziciją bei atgaivino viltis žengti į atkrintamąsias.

Pirmą įvartį šeimininkams 42-ąją minutę pelnė Artiomas Dziuba, antrą – Magomedas Ozdoevas (84 min.).

Kitas grupės rungtynes „RB Leipzig“ ir Lisabonos „Benfica“ žais vėlai trečiadienį vakare.

Paskutiniame ture „Zenit“ susitiks su Portugalijos klubu, o vokiečiai žais su prancūzais.

G grupė
1. RB Leipzig 4 3 0 1 6:4 9
2. Zenit 5 2 1 2 7:6 7
3. Lyon 5 2 1 2 7:6 7
4. Benfica 4 1 0 3 5:9 3

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius