Čempionų lygoje 11 metrų baudinio neįmušė L.Messi, bet „Barcelona“ nugalėjo „Manchester City“

Antradienį tęsėsi Čempionų lygos aštuntfinalio etapas. Prie turnyro ketvirtfinalio priartėjo „Barcelona“ ir Turino „Juventus“ klubai. „Barcelona“ Mančesteryje 2:1 nugalėjo „Manchester City“, o Turine „Juventus“ 2:1 susitvarkė su Dortmundo „Borussia“ futbolininkais.
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Manchester City“ – „Barcelona“ 1:2

Varžovų tvirtovėje „Barcelona“ klubą jau 16-ąją minutę išvedė į priekį Luisas Suarezas. Urugvajietis puikiai pasinaudojo gautu kamuoliu, kuris prieš tai lietė ir Vincentą Kompany. Jis stipriu smūgiu nuginklavo Joe Harto ginamus vartus.

30-ą minutę Luiso Suarezo atliko dublį. Lionelis Messi pergudravo keturis varžovų gynėjus ir priartėjo prie Mančesterio ekipos vartų. Po Jordi Albos perdavimo L.Suarezas smūgiavo iš vartų prieigų ir nusitaikė į dešinįjį vartų kampą nepalikdamas jokių vilčių Joe Hartui.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Luisas Suarezas

69-ąją minutę Sergio Aguero mažino Mančesterio klubo atsilikimą. Davidas Silva bandė perduoti kamuolį Wilfriedui Bony, tačiau į baudos aikštelę įsiveržė ir ataką užbaigė S.Aguero.

Už penkių minučių G.Clichy gavo antrą geltoną kortelę už pražangą prieš D.Alvesą ir turėjo palikti aikštę. Mančesterio klubo uždavinys per likusį laiką išlyginti rezultatą tapo dar sudėtingesnis.

Pačioje rungtynių pabaigoje teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į Mančesterio ekipos vartus, tačiau Joe Hartas atlaikė Lionelio Messi smūgius. Pablo Zabaleta prasižengė prieš L.Messi ir teisėjas paskyrė baudinį. L.Messi stojo mušti uždirbto baudinio, tačiau J.Hartas smūgį atlaikė. L.Messi bandė pakartotinai galva smūgiuoti į vartus, tačiau nukreipti kamuolio jam nepavyko.

Turino „Juventus“ – Dortmundo „Borussia“ 2:1

13-ąją minutę Carlosas Tevezas išvedė į priekį „Juventus“ ekipą. A.Morata iš kairiojo baudos aikštelės krašto smūgiavo į vartus. Vartinininkas atmušė smūgį, bet ne pakankamai stipriai ir C.Tevezas pasiuntė kamuolį į vartus.

„Scanpix“ nuotr./Marco Reusas

18-ąją minutę Marco Reusas pasinaudojo Giorgio Chiellini klaida ir išlygino rezultatą. Italijos rinktinės gynėjas paslydo ir perėmęs kamuolį vokietis įmušė įvartį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Alvaro Morata vėl išvedė „Juventus“ į priekį. Paulis Pogba puikiai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur A.Moratai beliko nukreipti kamuolį į vartus.