2015 07 14 /2015 07 15

Čempionų lygoje – apmaudus Latvijos čempionų ir Simono Pauliaus pralaimėjimas

Nesėkmę pirmosiose 2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse patyrė Simono Pauliaus Ventspilio „Ventspils“ klubas.
„Ventspils“ futbolininkai.
„Ventspils“ futbolininkai. / fkventspils.lv nuotr.

Latvijos čempionai „Ventspils“ futbolininkai antradienį savo aikštėje 1:3 (0:0) pralaimėjo Helsinkio HJK (Suomija) vienuolikei.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame šeimininkai pirmavo po tikslaus Antono Jemelino (63 min.) smūgio.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Erfanas Zenelis (75 min. iš 11 m baudinio), Ousmanas Jallow'as (86 min.) ir Atomu Tanaka (90+2 min.).

Atsakomasis susitikimas Suomijoje bus žaidžiamas po savaitės.

Kiti rezultatai:

Nikosijos APOEL (Kipras) - Skopjės „Vardar“ (Makedonija)  0:0.

Herningo „Midtjylland“ (Danija) - „Lincoln Red Imps FC“ (Gibraltaras) 1:0.
33' [1:0] Mortenas Duncanas Rasmussenas

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) -  Orhėjaus „Milsami“ (Moldavija) 0:1.
41' [0:1] Alexandru Antoniucas

Paolos „Hibernians“ (Malta) - Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 2:1.
22' [0:1] Nosa Emanuelis Igieboras
74' [1:1] Jorge Pereira
85' [2:1] Jacksonas Lima

„Molde“ (Norvegija) -Jerevano „Pyunik“ (Armėnija) 5:0.
35' [1:0] Mohamedas Elyounoussi
44' [2:0] Mohamedas Elyounoussi
84' [3:0] Ola Kamara
90+2' [4:0] Ola Kamara
90+5' [5:0] Mattiasas Mostroemas

Korčės „Skenderbeu“ (Albanija) - Belfasto „Crusaders“ (Šiaurės Airija) 4:1.
15' [1:0] Bakary Nimaga
34' [2:0] Hamdi Salihi
48' [2:1] Jordanas Owensas
76' [3:1] Bernardas Berisha
83' [4:1] Hamdi Salihi

„The New Saints FC“ (Velsas) - Sėkešfehėrvaro „Videoton“ (Vengrija) 0:1.
77' [0:1] Adamas Gyurcso

„Maribor“ (Slovėnija) -  „FC Astana“ (Kazachstanas) 1:0.
5' [1:0] Marko Suleras

„Trencin“ (Slovakija) - Bukarešto „Steaua“ 0:2.
63' [0:1] Nicolae Stanciu
70' [0:2] Jugurtha Hamrounas

Belgrado „Partizan“ (Serbija) - Gorio „Dila“ (Gruzija) 1:0.
83' [1:0] Stefanas Babovi
82' Guga Phalavandishvili („Dila“) pašalintas iš aikštės už antrą geltoną kortelę

„FK Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina) - Poznanės „Lech“ (Lenkija) 0:2.
40' [0:1] Kasperas Haemaelaeinenas
62' [0:2] Denisas Thomalla