Čempionų lygoje dar vieną antausį futbolo milijonieriams tėškė kuklus Kipro klubas „Apoel“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį baigėsi pirmasis grupių etapo ratas. Pasakišką pasirodymą tęsia kuklus Nikosijos „Apoel“ klubas iš Kipro, kuris po lygiųjų su tituluotąja „Porto“ vienuolike išliko G grupės lyderiu.
„Apoel“ futbolininkų džiaugsmas.
„Apoel“ futbolininkų džiaugsmas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Savų žiūrovų akivaizdoje žaidę Portugalijos čempionai „Porto“ pirmieji išsiveržė į priekį – įvartį įmušė Hulkas (13 min.). Tačiau stipriausias Kipro futbolo klubas nepasimetė – jau po 6 minučių išlygino rezultatą, kai pasižymėjo A.J.Almeida.

Po trejų rungtynių 5 taškus surinkusi „Apoel“ ekipa sensacingai išlieka G grupės viršūnėje.

Antrą vietą dalijasi minėtas „Porto“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), kuris trečiadienį svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Donecko „Šachtar“.

„Porto“ ir „Apoel“ mačo įvarčiai:

G grupė

Porto 1 1 APOEL
13' [1-1] Hulkas 19' [1-1] A.J.Almeida
Šachtar 2 2 Zenit
15' [1-0] Willianas
45' [2-1] L.Adriano
33' [1-1] R.Širakovas
60' [2-2] V.Fayzulinas
11' R.Širakovas neįmušė 11 m baudinio

E grupė

Tikrą įvarčių fiestą E grupėje surengė Londono „Chelsea“ (Anglija), kuri namuose net 5:0 sutriuškino Belgijos čempionę „Genk“ ekipą. Du įvarčius pelnė daugybės kritikos sulaukiantis puolėjas Fernando Torresas.

Antroje grupės vietoje įsitvirtino Leverkuzeno „Bayer“ (Vokietija), namuose 2:1 nugalėjusi „Valencia“ (Ispanija) klubą.

E grupė

Bayer 2 1 Valencia
52' [1-1] A.Schurlle
56' [2-1] S.Samas
24' [0-1] Jonas
Chelsea 5 0 Genk
8'[1-0] R.Meirelešas
11' [2-0] F.Torresas
27' [3-0] F.Torresas
42' [4-0] B.Ivanovičius
72' [5-0] S.Kalou

E grupė
1. Chelsea 3 2 1 0 +7 7
2. Bayer 3 2 0 1 +1 6
3. Valencia 3 0 2 1 -1 2
4. Genk 3 0 1 2 -7 1

F grupė

Dramatišką pergalę ir pirmąją vietą grupėje išplėšė Londono „Arsenal“ (Anglija), kuri išvykoje tik per teisėjo pridėtą laiką 1:0 nuskriaudė „Marseille“ (Prancūzija) vienuolikę.

Grupės autsaiderių dvikovoje Graikijos čempionė Pirėjo „Olympiacos“ 3:1 pranoko Vokietijos čempionę Dortmundo „Borussia“.

F grupė

Marseille 0 1 Arsenal
  90' [0-1] A.Ramsey
Olympiakos 3 1 Borussia
8' [1-0] J.Holebas
40' [2-1] R.Djebbouras
79' [3-1] F.Modesto
26' [1-1] R.Lewandowskis
F grupė
1. Arsenal 3 2 1 0 +3 7
2. Marseille 3 2 0 1 +2 6
3. Olympiakos 3 1 0 2 0 3
4. Borussia 3 0 1 2 -5 1

H grupė

Identiškas pergales H grupėje iškovojo lyderės „Barcelonos“ (Ispanija) ir „Milan“ (Italija) ekipos, savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėjusios atitinkamai Plzeno „Viktoria“ (Čekija) ir Borisovo BATE (Baltarusija) klubus.

H grupė

Milan 2 0 BATE
33' [1-0] Z.Ibrahimovičius
70' [2-0] K.Boatengas