Čempionų lygoje – su vėjeliu: „Bayern“ vyrai titulo gynybą pradėjo nušluodami „Atletico“

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar šešerios trečiadienio rungtynės. Praėjusiame sezone titulą iškovoję Miuncheno „Bayern“ futbolininkai rodo, kad apsukų mažinti nėra linkę – jie startavo pergale prieš Madrido „Atletico“ 4:0.
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“ / „Scanpix“ nuotr.

A grupė

Hanso Flicko auklėtiniai į priekį išsiveržė 28-ąją minutę, kai nuostabaus Joshua Kimmicho perdavimo sulaukęs Kingsley Comanas puikiai susistabdė kamuolį ir nuginklavo Janą Oblaką.

Įvarčio autorius 41-ąją minutę jau pats asistavo Leonui Goretzkai, kuris stipriu ir tiksliu smūgiu rezultatą padvigubino.

Joao Felixas jau džiaugėsi įvarčiu 48-ąją minutę, bet teisėjas nusprendė, kad Luisas Suarezas buvo atsidūręs pasyvioje nuošalėje, todėl rezultatas nepakito.

Corentinas Tolisso sukūrė nuostabų epizodą 68-ąją minutę, kai įspūdingu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į patį viršutinį vartų kampą.

Kiek nepadorų rezultatą padarė K.Comanas, kuris išbėgo į greitą išpuolį, išmaudė varžovų gynėją ir paleido kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kamputį.

Kitos A grupės rungtynės baigėsi anksčiau trečiadienį – „Salzburg“ 2:2 sužaidė su Maskvos „Lokomotiv“.

B grupė

Milano „Inter“ futbolininkai nesugebėjo įveikti Menchegladbacho „Borussia“ futbolininkų – rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Romelu Lukaku mušė įvartį 49-ąją minutę ir tai buvo jau devintos iš eilės tarptautinės klubinės rungtynės, kuriose puolėjas mušė bent kartą, tokio pasirodymo dar nėra surengęs joks kitas „Inter“ žaidėjas istorijoje.

Vis dėlto nuo 11 metrų žymos Milane rezultatą išlygino Ramy Bensebaini.

Svečiai iš Vokietijos po Jono Hofmanno įvarčio 84-ąją minutę buvo išsiveržę į priekį, bet vėl turėjo sugerti R.Lukaku smūgį jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

Kaip jau rašėme anksčiau, „Real“ sensacingai 2:3 krito prieš Donecko „Šachtar“.

C grupė

Anglijos vicečempionai „Manchester City“ namuose 3:1 palaužė „Porto“.

Luisas Diazas išvedė portugalus į priekį 14-ąją minutę, bet Sergio Aguero jau 20-ąją minutę rezultatą lygino nuo 11 metrų žymos.

Ilkay'us Guendoganas puikiu baudos smūgiu išvedė į priekį „Man City“ 65-ąją minutę, o skirtumą 73-ąją minutę dar padidino Ferranas Torresas.

Pirėjo „Olympiakos“ 1:0 nugalėjo „Marseille“ ekipą. Jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką pergalę išplėšė Ahmedas Hassanas Koka.

D grupė

Jurgenas Kloppas, kaip pranešama, visam sezonui prarado pagrindinį gynybos ramstį Virgilą Van Dijką, bet Čempionų lygoje „Liverpool“ startavo sėkmingai – 1:0 išvykoje palaužė Amsterdamo „Ajax“.

Tai buvo pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės po 54-rių metų pertraukos.

Į priekį „raudonieji“ išsiveržė 35-ąją minutę, kai į savo vartus kamuolį nukreipė Nicolasas Tagliafico.

Bergamo „Atalanta“ puikiai startavo naujajame sezone – net 4:0 sumušė „Midtjylland“ vyrus.

Duvanas Zapata atidarė įvarčių sąskaitą 26-ąją minutę, po 10-ties minučių mušė Alejandro Gomezas, o varžovų triuškinimą 42-ąją minutę pradėjo Luisas Murielis.

Aleksejus Mirančukas 89-ąją minutę pridėjo dar ir ketvirtąjį „Atalanta“ komandos įvartį.