Pagirtina kova Marijampolėje – „Sūduva“ pasiekė lygiąsias su „Crvena zvezda“

Nors antradienio vakarą Marijampolėje pylė kaip iš kibiro, įvarčiais ARVI futbolo arenoje nelijo. „Sūduva“ pagirtinai kovojo su praėjusį sezoną Čempionų lygoje žaidusia Belgrado „Crvena zvezda“ ir pirmąjį atrankos etapą pradėjo lygiosiomis 0:0.
Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynės tarp „Sūduvos" ir Belgrado „Crvena zvezda" komandų / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Belgrado klubą audringai palaikė apie 100 sirgalių, atvykusių iš Serbijos, kurie kartais buvo garsesni ir už „Sūduvos“ palaikymo komandą.

Pirmasis kėlinys praėjo be įvarčių ir pavojingesnių progų. Tik kėlinio pabaigoje marijampoliečius išgąsdino pavojingas El Fardou Beno smūgis, kai šis smūgiavo iš toli ir kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Įdomiausias veiksmas prasidėjo komandoms sužaidus valandą. Tada „Sūduva“ sukūrė dvi išties pavojingas progas, kurios galėjo virsti įvarčiais. Pirma, Ovidijus Verbickas smūgiavo galva ir serbus išgelbėjo tik vartininkas Milanas Borjanas.

67 minutę auksinį „Sūduvos“ šansą iššvaistė Samiras Kerla, kuris nepataikė į vartus iš kelių metrų.

Baigiantis rungtynėms marijampoliečiai sukūrė dar kelias pavojingas progas, bet „Crvena zvezda“ apsigynė.

Marijampolės ir Belgrado ekipos praėjusį sezoną buvo susitikusios antrajame Čempionų lygos atrankos etape ir tada „Crvena zvezda“ šventė triuškinančią pergalę 5:0.

Praėjusį sezoną „Sūduva“ pasiekė Europos lygos atrankos atkrintamųjų etapą, o Belgrado klubas žaidė pagrindiniame Čempionų lygos turnyre.

Atsakomosios pirmojo Čempionų lygos atrankos etapo rungtynės vyks liepos 16 dieną Belgrade.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Belgrado „Crvena zvezda“ komandos sirgaliai

Rungtynių eiga

Antrasis kėlinys: „Sūduva“ – „Crvena zvezda“ 0:0

90 min. Įvarčio žiūrovai taip ir neišvydo. Poros nugalėtojas paaiškės Belgrade.

80 min. A.Jankauskas užsidirbo geltoną kortelę.

70 min. Pirmasis keitimas Belgrado ekipoje. Jose Canas pakeitė B.Jovičičių.

67 min. Auksinį „Sūduvos“ šansą iššvaistė Samiras Kerla, kuris nepataikė į vartus iš kelių metrų.

60 min. Sužaidus valandą, „Sūduva“ sukūrė pavojingiausią vakaro ataką. Ovidijus Verbickas galva smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį atmušė vartininkas Milanas Borjanas.

58 min. Dar vienas Vladimiro Čeburino ėjimas. Paulius Golubickas pakeitė Giedrių Matulevičių.

46 min. Pirmasis keitimas Marijampolės ekipoje. Josipą Tadičių pakeitė Sandro Gotalas.

Pirmasis kėlinys: „Sūduva“ – „Crvena zvezda“ 0:0

44 min. Kol kas pavojingiausią rungtynių progą sukūrė El Fardou Beas, kuris smūgiavo iš toli, bet kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

42 min. Teisėjas parodė geltoną kortelę ir Srdjanui Babičiui, bet „Sūduva“ nieko neišpešė iš uždirbto kampinio.

40 min. Geltoną kortelę užsidirbo Jovanas Čadjenovičius, neleistinai stabdęs varžovą.

22 min. Algis Jankauskas visai šalia baudos aikštelės neleistinai stabdė Marko Mariną ir teisėjas paskyrė baudos smūgį į „Sūduvos“ vartus. Laimei, M.Marino smūgiuotas kamuolys pataikė į žaidėjų sienelę.

15 min. Greito įvarčio Marijampolėje susirinkę žiūrovai neišvydo. Komandos panašiai po lygiai dalijosi kamuolio kontrolę ir labai pavojingų progų nesukūrė.

9 min. Pirmoji rungtynių geltona kortelė parodyta Branko Jovičičiui, kuris pargriovė į ataką pasileidusį Ovidijų Verbicką.

Startinės sudėtys:

„Sūduva“: Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Samiras Kerla, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Giedrius Matulevičijus, Jovanas Čađenovičius, Ovidijus Verbickas, Mihretas Topčagičius, Josipas Tadičius.

„Crvena zvezda“: Milanas Borjanas, Marko Gobeljičius, Nemanja Milunovičius, Srdanas Babičius, Milanas Rodičius, Dušanas Jovančičius, Branko Jovičičius, El Fardou Benas, Marko Marinas, Mirko Ivaničius, Richmondas Boakye.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius